środa 08 lipca 2020

Arnolda, Edgara, Elżbiety

reklama

Oświadczenie dotyczące bieżącej działalności Profim Sp. z o.o.

Oświadczenie dotyczące bieżącej działalności Profim Sp. z o.o.
 

W związku z aktualną sytuacją międzynarodową, Kierownictwo Zakładu Profim w Turku informuje, że praca na wydziałach produkcyjnych firmy prowadzona jest bez zmian. Pojawiające się sporadycznie ograniczenia  liczby realizowanych zamówień wynikają wyłącznie z występujących obecnie ogólnych opóźnień w globalnym łańcuchu dostaw. Kierownictwo zakładu dokłada jednak wszelkich starań, aby na bieżąco dywersyfikować źródła komponentów oraz dostosowywać funkcjonowanie linii produkcyjnych do zmieniających się warunków na rynku. 

Jednocześnie, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 w Polsce i na świecie, w firmie wdrożone zostały procedury oraz środki prewencyjne mające na celu ochronę zdrowia i życia pracowników, Klientów oraz Kontrahentów. Profim jako świadomy pracodawca, przestrzegający zasad Bezpieczeństwa 
i Higieny Pracy, na bieżąco monitoruje zalecenia służb sanitarnych oraz władz państwowych. W śród podjętych kroków zaradczych jest min. umieszczenie na terenie firmy stanowisk do dezynfekcji rąk wraz z instrukcjami, pracownicy otrzymują informacje dotyczące aktualnych procedur zgłaszania alarmujących objawów oraz zachowania środków ostrożności w codziennym kontakcie ze współpracownikami oraz osobami postronnymi. 

reklama

Dodatkowo, w obszarze biznesowym, podjęto decyzję o ograniczeniu delegacji oraz wyjazdów zagranicznych, usług serwisowych oraz innych sytuacji, które mogłyby stwarzać bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia osób zatrudnionych w Profim.

Kierownictwo zakładu oraz Grupy Flokk podejmuje wszelkie wysiłki, aby na tyle ile jest to możliwe, zminimalizować negatywny wpływ obecnej sytuacji na bieżącą działalność. Decyzje o wdrażaniu kolejnych środków ochrony i prewencji są przekazywane bezpośrednio pracownikom, Klientom oraz Kontrahentom firmy.

Kierownictwo Profim sp. z o.o.

Podobne artykuły

Żołnierze WOT przebadają około 1000 mieszkańców...

Żołnierze WOT przebadają około 1000 mieszkańców...

z wczoraj
Nowe siedem zakażeń koronawirusem w powiecie....

Nowe siedem zakażeń koronawirusem w powiecie. Na...

z wczoraj
Obsługa bezpośrednia w Urzędzie Skarbowym w...

Obsługa bezpośrednia w Urzędzie Skarbowym w Turku...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama