piątek 10 kwietnia 2020

Borysławy, makarego, Michała

reklama

Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła Tadeusza Tomaszewskiego

Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła Tadeusza Tomaszewskiego
 

W czwartek, 14 marca odbyła się konferencja Lewicy z udziałem Posła na Sejm RP – Tadeusza Tomaszewskiego, podczas której przedstawiono pakiet antykryzysowy #Polska2020.

Dzisiejsza sytuacja zarówno w Polsce jak i na świecie jest nadzwyczajna i coraz trudniejsza. W związku z trwającą obecnie pandemią koronawirusa poszczególne ugrupowania zabierają głos, przedstawiając swoje propozycje dla obywateli naszego kraju.

Jak już na początku wspomnieliśmy, Lewica przygotowała pakiet antykryzysowy #Polska2020, w którym przedstawia sześć filarów wsparcia. Te filary podczas konferencji w Turku przybliżył Poseł Tadeusz Tomaszewski, który w ostatnim czasie otworzył swoje biuro poselskie w naszym mieście.

reklama

„Potrzebujemy państwa które będzie silne mocą swoich instytucji, silną mocą systemu, który zapewni wszystkim poczucie bezpieczeństwa i stabilności.” – takie zdanie widnieje we wstępie programu wsparcia Lewicy, w którym pierwszym filarem są pracownicy. Kolejne filary to: lekarze, pielęgniarki i personel medyczny, przedsiębiorcy, media, dzieci i rodzice oraz wsparcie wojska.

Podczas konferencji poruszono także wpływ pandemii na Turek i cały powiat turecki zwłaszcza w kwestii mniejszych i większych przedsiębiorstw, pracowników, zaznaczając fakt, jak duże wyzwanie stoi przed nami wszystkimi.

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Miliardy złotych popłyną do...

Listy do redakcji: Miliardy złotych popłyną do...

z wczoraj
Raport PSSE w Turku na dzień 9 kwietnia w...

Raport PSSE w Turku na dzień 9 kwietnia w związku z...

z wczoraj
Wideokonferencja jednostek OSP w KSRG z terenu...

Wideokonferencja jednostek OSP w KSRG z terenu...

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama