czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

#ZostańWDomu: Place zabaw zamknięte z uwagi na dużą frekwencję

#ZostańWDomu: Place zabaw zamknięte z uwagi na dużą frekwencję
 

Jak informuje Urząd Miasta w Turku, od dziś, czyli 23 marca będą zamknięte pod zarządem UM Turek place zabaw do odwołania. Zarządzenie jest skutkiem nierespektowania przez rodziców ogólnokrajowego apelu o przebywanie z dziećmi w domach.

Jak czytamy w informacji UM Turek, pomimo zaleceń o pozostanie w domach, wciąż na placach zabaw spotykamy dzieci z rodzicami. Podobnie na siłowniach zewnętrznych, które odkąd zamknięto siłownie fitness, przyciągają spore ilości osób. Od dzisiaj wszystkie place zabaw i siłownie zewnętrzne będące własnością Miasta Turek są zamknięte.

reklama

"Jak wiadomo, w ramach zapobiegania rozprzestrzeniania się korona wirusa, nie powinniśmy wychodzić z domu, o ile nie jest to konieczne. Tym bardziej nie powinniśmy chodzić w takie miejsca jak place zabaw czy siłownie. Niestety, wciąż jest z tym problem. Na placach zabaw pojawiają się dzieci, natomiast odkąd kluby fitness zostały zamknięte, mnóstwo osób korzysta z siłowni plenerowych" -czytamy w oświadzeniu urzedu.

W związku z zagrożeniem epidemicznym i w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, wszystkie miejskie place zabaw i siłownie zewnętrzne zostały zamknięte. Ponadto UM zwrócił się do administratorów osiedlowych placów zabaw i siłowni o ich wyłączenie z użytkowania.

Podobne artykuły

Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych...

Koronawirus w turkowskim szpitalu. Zakażonych osiem...

16 wrz.
Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

Kolejna ofiara koronawirusa w powiecie. Zmarł...

16 wrz.
Trzy nowe pozytywne wyniki na SARS-CoV-2 u...

Trzy nowe pozytywne wyniki na SARS-CoV-2 u...

11 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama