niedziela 12 lipca 2020

Brunona, Jana, Wery

reklama

Maski i rękawiczki dla turkowian od członków Ziemi Turkowskiej

Maski i rękawiczki dla turkowian od członków Ziemi Turkowskiej - źródło: Ziemia Turkowska
źródło: Ziemia Turkowska 

W trosce o zdrowie mieszkańców Turku w obliczu epidemii koronawirusa członkowie Ziemi Turkowskiej przeprowadzili akcję rozdawania maseczek oraz rękawiczek jednorazowych.

24 marca każdy z nas mógł spotkać wolontariuszy ze Stowarzyszenia Ziemia Turkowska w dwóch miejscach – na Osiedlu Wyzwolenia oraz przy ulicy kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zainteresowanych akcją nie brakowało, rozdano ponad 1000 sztuk maseczek i 1000 par jednorazowych rękawiczek.

reklama

Rozdawane maseczki uszyte zostały przez ludzi chętnych do pomocy, którzy na tej akcji się nie zatrzymują, a dalej szyją mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo innych. We wtorek członkowie Ziemi Turkowskiej rozdawali nie tylko standardowe maseczki, lecz również specjalne mniejsze z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta.

Organizatorzy akcji dziękują za wszystkie dobre słowa oraz za wsparcie w tych trudnych dla wszystkich chwilach, a szczególnie dziękują osobom szyjącym tak cenne w obecnej sytuacji maseczki. Ziemia Turkowska życzy wszystkim zdrowia i nawołuje do pozostania w swoich domach w ramach ogólnopolskiej akcji #ZostańWDomu.

Już niedługo kolejna akcja rozdawania maseczek - wypatrujcie szczegółów na profilu Stowarzyszenia "Ziemia Turkowska" na Facebooku!

reklama

 

Podobne artykuły

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla...

Razem przeciwko nowotworowi - licytacje dla Konrada

z wczoraj
Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara...

Dziewięć nowych zakażeń i druga ofiara koronawirusa...

z wczoraj
Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer...

Na ratunek nadleśnictwu - leśny numer interwencyjny

z wczoraj

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama