wtorek 07 lipca 2020

Estery, Kiry, Rudolfa

reklama

Wolontariusze z Turku przekazali seniorom maseczki

Wolontariusze z Turku przekazali seniorom maseczki
 

Dzięki wolontariuszom z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, do seniorów z Turkowskiego Klubu Senior+ i Klubu Seniora „Promyk”, trafiły zestawy maseczek.

W akcję włączyli się dorośli wolontariusze z Centrum Wolontariatu, to ich czas działania. Wolontariacka młodzież tym razem musiała zostać w domu. Wolontariusze z koordynatorką Beatą Pacławską, odwiedzili wszystkich seniorów, którzy jeszcze kilka tygodni temu codziennie spotykali się w Turkowskim Klubie Senior +, albo co kilka dni w Klubie Seniora „Promyk”.

reklama

Łącznie w ten sposób do skrzynek pocztowych seniorów w Turku trafiło ponad 300 maseczek wielokrotnego użytku. Maseczki dla seniorów zakupiono z budżetu Miasta Turek.

źródło: UM Turek

Podobne artykuły

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.
Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

Wolontariacki #GaszynChallenge ze sporą dawką...

10 czerw.
Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i...

Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i rękawiczki

26 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama