niedziela 17 stycznia 2021

Antoniego, Henryki, Mariana

reklama

Druhowie z OSP Turek chcą szyć maseczki

Druhowie z OSP Turek chcą szyć maseczki
 

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku chcą szyć maseczki ochronne. Mają możliwości techniczne, mają chęci, ale nie mają materiałów. Dlatego zwracają się o pomoc.

Druhowie proszą o pomoc w postaci podarowania materiałów, tj. bawełny i gumy. Gotowe maseczki zostaną przekazane mieszkańcom Turku. Osoby, które mogą wesprzeć OSP w Turku proszone są o kontakt z druhną Weroniką, pod numerem telefonu 881 205 522.

reklama

To kolejna inicjatywa strażaków w okresie walki z pandemią koronawirusa. Jak informowaliśmy Ochotnicza Straż Pożarna przy wsparciu lokalnej społeczności od piątku dezynfekuje dwa razy dziennie miejsca użytku publicznego. Strażacy odkażają przystanki, włączniki sygnalizacji świetlnej, poręcze, klatki schodowe i inne newralgiczne miejsca w Turku.

Podobne artykuły

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji...

Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji #SzczepimySię

14 st.
Szczepienia na COVID-19. Zaplanowano 13 punktów...

Szczepienia na COVID-19. Zaplanowano 13 punktów w...

5 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama