środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Druhowie z OSP Turek chcą szyć maseczki

Druhowie z OSP Turek chcą szyć maseczki
 

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku chcą szyć maseczki ochronne. Mają możliwości techniczne, mają chęci, ale nie mają materiałów. Dlatego zwracają się o pomoc.

Druhowie proszą o pomoc w postaci podarowania materiałów, tj. bawełny i gumy. Gotowe maseczki zostaną przekazane mieszkańcom Turku. Osoby, które mogą wesprzeć OSP w Turku proszone są o kontakt z druhną Weroniką, pod numerem telefonu 881 205 522.

reklama

To kolejna inicjatywa strażaków w okresie walki z pandemią koronawirusa. Jak informowaliśmy Ochotnicza Straż Pożarna przy wsparciu lokalnej społeczności od piątku dezynfekuje dwa razy dziennie miejsca użytku publicznego. Strażacy odkażają przystanki, włączniki sygnalizacji świetlnej, poręcze, klatki schodowe i inne newralgiczne miejsca w Turku.

Podobne artykuły

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W...

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W Poznaniu na...

z wczoraj
Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

Czterech mężczyzn zakażonych koronawirusem....

3 sierp.
Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W...

Dwa nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2. W powiecie...

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama