Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

poniedziałek 25 maja 2020

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Druhowie z OSP Turek chcą szyć maseczki

Druhowie z OSP Turek chcą szyć maseczki
 

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku chcą szyć maseczki ochronne. Mają możliwości techniczne, mają chęci, ale nie mają materiałów. Dlatego zwracają się o pomoc.

Druhowie proszą o pomoc w postaci podarowania materiałów, tj. bawełny i gumy. Gotowe maseczki zostaną przekazane mieszkańcom Turku. Osoby, które mogą wesprzeć OSP w Turku proszone są o kontakt z druhną Weroniką, pod numerem telefonu 881 205 522.

reklama

To kolejna inicjatywa strażaków w okresie walki z pandemią koronawirusa. Jak informowaliśmy Ochotnicza Straż Pożarna przy wsparciu lokalnej społeczności od piątku dezynfekuje dwa razy dziennie miejsca użytku publicznego. Strażacy odkażają przystanki, włączniki sygnalizacji świetlnej, poręcze, klatki schodowe i inne newralgiczne miejsca w Turku.

Podobne artykuły

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

z wczoraj
Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu...

Badania na obecność wirusa COVID-19 w Domu Pomocy...

21 maj.
Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień...

Stan zagrożenia COVID-19 w powiecie na dzień 21.05....

21 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama