Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest 45% Pomagamy!!!

środa 27 maja 2020

Amandy, Jana, Juliana

reklama

Dni Turku i Gminy Turek odwołane

Dni Turku i Gminy Turek odwołane
 

Jak informuje Urząd Miasta w Turku, zaplanowane na 13 i 14 czerwca br. Dni Turku i Gminy Turek zostają odwołane. W czasie pandemii koronawirusa Urząd Miejski nie był w stanie zapewnić bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Decyzja o odwołaniu dni miasta podjęta została wspólnie przez Burmistrza Turku oraz Wójta Gminy Turek, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i gości, których kilkanaście tysięcy każdego roku brało udział w tym wydarzeniu. Ponadto w naszym kraju wprowadzony został stan epidemii, obwiązuje zakaz zgromadzeń i urządzania imprez masowych, a przyrost zachorowań nie wskazuje na to, aby do czerwca wszystko się zakończyło.

reklama

Dni Turku i Gminy Turek były planowane na drugi weekend czerwca. Muzycznymi gwiazdami tegorocznej imprezy mieli być: Kamil Bednarek, Grubson, Smolasty oraz Matt Ostrowski.

Podobne artykuły

Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i...

Gdzie oraz jak wyrzucić zużyte maseczki i rękawiczki

z wczoraj
Testy przesiewowe na obecność koronawirusa u...

Testy przesiewowe na obecność koronawirusa u...

z wczoraj
Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

Kolejne dary dla Ratowników Pogotowia....

24 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama