piątek 22 stycznia 2021

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Pomagaj pomagać - nowy rekord, następne przedłużenie zbiórki!

Pomagaj pomagać - nowy rekord, następne przedłużenie zbiórki!
 

Zbiórka na rzecz turkowskiego szpitala pędzi jak szalona - kwota na zrzutce wynosi już ponad 171 tyś złotych, a chętnych osób do pomocy wciąż nie brakuje! Co więcej, zbiórka ma zostać znów przedłużona, więc wraz z organizatorami zachęcamy do wsparcia poprzez choćby symboliczną złotówkę!

Mieszkańcy naszego powiatu nieustannie pokazują, że mają wielkie serca. Do zbiórki dla turkowskiego szpitala na sprzęt dorzucają się różne lokalne firmy, instytucje, stowarzyszenia, a także osoby prywatne. Obecnie możemy na stronie zrzutki zauważyć, że zbiórka ma już 169% zakładanego celu i 732 wspierających! Główny organizator akcji, Kacper Drzewiecki nie zamierza się zatrzymywać i zapowiada przedłużenie zbiórki oraz ustanowienie nowego celu w wysokości 210 000 złotych.

reklama

Rozpoczęta 23 marca br. zbiórka środków finansowych na zakup nowego respiratora oraz medykamentów dla ratowników z pogotowia w Turku bez wątpienia będzie mieć szczęśliwe zakończenie. Inicjatywa odbiła się szerokim echem wśród lokalnej społeczności a efekt zdumiewa. W przeciągu 24 godzin na koncie zbiórki z 3 tyś zł zrobiło się ponad 13 000 zł a po 4 dniach zbiórki było już ponad 40 tyś zł. Potrzeb jest wiele i każda pomoc się liczy by móc w pełni zaopatrzyć turkowskich ratowników, którzy na co dzień pracują w Pogotowiu Ratunkowym. Z pewnością przyda się każda maseczka, płyn dezynfekcyjny i inne produkty medyczne potrzebne w normalnej pracy turkowskiej lecznicy.

Na zrzutce przeznaczonej szpitalowi w Turku pada rekord za rekordem - jako ciekawostkę można zaznaczyć, że obecna kwota przebiła właśnie rekrodową zbiórkę lokalnego finału WOŚP! Przypomnijmy, tegoroczny finał WOŚP w Turku zamknął się kwotą 169 tyś zł. W obliczu takiego zainteresowania zbiórką jak już wspomnieliśmy akcja będzie przedłużona - nie wątpimy, że nowy cel w wysokości 210 000 zostanie osiągnięty!

W informacji zamieszczonej na grupie zbiórki, w dniu dzisiejszym tj. 8 kwietnia br. wysłane zostało zamówienie na dwa urządzenia do kompresji klatki piersiowej Lucas 3.1 z gwarancją na 24 miesiące. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Stryker Poland z Warszawy o wartości zamówienia 113496,20 zł brutto. 

reklama

Oprócz tradycyjnej zbiórki założona została grupa z licytacjami: 
https://www.facebook.com/groups/583731998898159/ Na niej możemy wylicytować wystawiany przedmiot czy usługę - zapewniamy, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, mogąc wesprzeć w ogromnym stopniu zbiórkę dla szpitala!

Link do zrzutki dla osób które chcą wesprzeć zbiórkę:
https://zrzutka.pl/zpne2p

 

Podobne artykuły

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

Obiekty sportowe w Turku z przedłużonym okresem...

15 st.
Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji...

Apel Starosty Tureckiego w sprawie akcji #SzczepimySię

14 st.
Szczepienia na COVID-19. Zaplanowano 13 punktów...

Szczepienia na COVID-19. Zaplanowano 13 punktów w...

5 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama