środa 27 stycznia 2021

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Strażacy z OSP z kolejną partią maseczek dla mieszkańców

Strażacy z OSP z kolejną partią maseczek dla mieszkańców
 

We wtorek, 21 kwietnia w godzinach od 09.00 do 12.00 strażacy z OSP Turek będą rozdawać maseczki ochronne. Pojawią się na ul. Spółdzielców, os. Wyzwolenia i al. J. Piłsudskiego. Równocześnie będą dezynfekować wszystkie gniazda na odpady komunalne należące do Spółdzielni Mieszkaniowej Tęcza. 

To już druga partia maseczek, którą uszyli ochotnicy z OSP Turek. Pierwsze 300 sztuk tafiło w minionym tygodniu do osób zamieszkałych na os. Młodych. Strażacy na bieżąco szyją maseczki i dotarczają je do mieszkańców w różnych częściach miasta. Zajmują się również dezynfekcją miejsc, gdzie występuje duża rotacja ludzi. Wszystkie osoby, które chcą uzyskać więcej infomacji dot. dezynfekcji, bądź wspomóc strażaków w szyciu maseczek i przekazać materiał lub gumki, proszone są o kontakt z OSP Turek: tel. 63 278 55 97, e-mail:osp.turek@op.pl.

Podobne artykuły

Już w niedzielę Wielki Finał WOŚP w Turku....

Już w niedzielę Wielki Finał WOŚP w Turku. Będzie...

z dzisiaj
1% lokalnie: Wesprzyj Ochotniczą Straż Pożarną...

1% lokalnie: Wesprzyj Ochotniczą Straż Pożarną w Turku

z wczoraj
Centrum Wolontariatu apeluje o wsparcie dla...

Centrum Wolontariatu apeluje o wsparcie dla...

21 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama