czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Akcja "Ambulans - Pandemia", czyli wspólnymi siłami dla turkowskiego szpitala

Akcja
 

Turecka Izba Gospodarcza po otrzymaniu prośby od Pogotowia Ratunkowego w Turku zachęca do przyłączenia się do akcji „Ambulans - Pandemia”, by wspólnymi siłami zakupić Ambulans typu B.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie bardzo ważna jest wzajemna pomoc. Bardzo pokrzepia fakt, ilu mieszkańców naszego powiatu otworzyło już swoje serca na innych w obliczu obecnej sytuacji – na bieżąco szyte i rozdawane są maseczki zarówno w Turku jak i gminach powiatu, ogłaszane są akcję pomocowe dla potrzebujących mieszkańców, prowadzona jest zbiórka dla turkowskiego szpitala i nie tylko. Do pomocy przyłączają się mieszkańcy, a także różne większe i mniejsze przedsiębiorstwa, organizacje, stowarzyszenia.

reklama

Okazało się, że pilnej pomocy potrzebuje Pogotowie Ratunkowe w Turku, które wystosowało do Tureckiej Izby Gospodarczej pismo z prośbą o wsparcie finansowe zakupu Ambulansu typu B w ramach akcji „Ambulans - Pandemia”.

Ambulans turkowskiego szpitala przewożący pacjentów z podejrzeniem zakażenia koronawirusem przejechał już przeszło 10 000 km i nie przestaje jeździć. Ostatnio jeden nawet zepsuł się jeżdżąc bez wytchnienia. Ambulanse w naszym szpitalu w Turku są już bardzo stare, wyeksploatowane i często ulegają awarii. W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Pogotowie Ratunkowe w Turku otrzymało dwa nowe ambulanse dla Zespołów Ratownictwa Medycznego, jednak w obliczu obecnej niebezpiecznej sytuacji potrzebna jest kolejna.

Jak dokonać wpłaty, by wesprzeć zakup Ambulansu typu B dla Pogotowia Ratunkowego w Turku?
Środki przekazywać można na numer konta Tureckiej Izby Gospodarczej: 93 1090 1229 0000 0000 2203 7782, z dopiskiem "Ambulans – Pandemia".

reklama

Wpłaty można przekazywać do 10 maja 2020 roku. Po upływie okresu zbiórki wpłacona kwota wraz z informacją danych o darczyńcach zostanie przekazana na zakup Ambulansu typu B.

Całkowita wartość inwestycji oszacowana została na kwotę 300 000 zł. Turecka Izba Gospodarcza zwraca się do wszystkich mieszkańców powiatu i nie tylko: „Liczy się każda złotówka. Za każde okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!”

Podobne artykuły

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden...

Wzrasta liczba ozdrowieńców w powiecie. Jeden nowy...

z dzisiaj
1 września uczniowie wracają do szkół i bez...

1 września uczniowie wracają do szkół i bez...

z dzisiaj
Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W...

Piąta ofiara koronawirusa w powiecie. W Poznaniu na...

4 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama