piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy zmianę przerwą dostawy ciepłej wody.

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy zmianę przerwą dostawy ciepłej wody.
 

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku informuje, że z uwagi na planowaną przerwę w dostawie ciepłej wody z sieci ciepłowniczej, ponowne otwarcie pływalni krytej zostało przełożone na poniedziałek, 13 lipca 2020 r.

- Prace konserwacyjne w ciepłowni GETEC mają znaczny wpływ na zapewnienie ciepłej wody w pływalni. Z uzyskanych informacji wynika, że sieć ciepłownicza będzie konserwowana do 10 lipca 2020 r. - informuje dyrekcja OSiR. Przypomnijmy że pierwotnym planowanym terminem uruchomienia krytej pływalni, jedynego basenu w Turku 1 lipca.

reklama

Dyrekcja oczekuje także na opinię służb sanitarnych związaną z otwarciem w tym roku wodnego placu zabaw przy ul. Armii Krajowej 1. Na chwilę obecną decyzja uruchomienia atrakcji dla dzieci jest uzależniona od zaleceń służb.

Podobne artykuły

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

Pływalnia kryta jednak zamknięta do odwołania

12 lip.
Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad...

Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad 9500 zł

23-11-2019
Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu...

Jest porozumienie w sprawie promocyjnego wstępu na...

04-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama