niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

21°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy zmianę przerwą dostawy ciepłej wody.

Basen miejski dopiero od 13 lipca. OSiR tłumaczy zmianę przerwą dostawy ciepłej wody.
 

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku informuje, że z uwagi na planowaną przerwę w dostawie ciepłej wody z sieci ciepłowniczej, ponowne otwarcie pływalni krytej zostało przełożone na poniedziałek, 13 lipca 2020 r.

- Prace konserwacyjne w ciepłowni GETEC mają znaczny wpływ na zapewnienie ciepłej wody w pływalni. Z uzyskanych informacji wynika, że sieć ciepłownicza będzie konserwowana do 10 lipca 2020 r. - informuje dyrekcja OSiR. Przypomnijmy że pierwotnym planowanym terminem uruchomienia krytej pływalni, jedynego basenu w Turku 1 lipca.

reklama

Dyrekcja oczekuje także na opinię służb sanitarnych związaną z otwarciem w tym roku wodnego placu zabaw przy ul. Armii Krajowej 1. Na chwilę obecną decyzja uruchomienia atrakcji dla dzieci jest uzależniona od zaleceń służb.

Podobne artykuły

Wiele radości najmłodszych na sobotnim

Wiele radości najmłodszych na sobotnim "Pikniku...

6 wrz.
Udane Dni Turku i Gminy Turek 2021. Niedziela...

Udane Dni Turku i Gminy Turek 2021. Niedziela na...

9 sierp.
Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i...

Turkowianie stęsknieni wspólnej zabawy i koncertów....

8 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama