środa 30 września 2020

Geraldy, Honoriusza, Wery

reklama

Joker i Harley Quinn na dziecińcu Muzeum Miasta już w najbliższą sobotę

Joker i Harley Quinn na dziecińcu Muzeum Miasta już w najbliższą sobotę
 

Nocny Maraton Filmowy organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Muzeum Miasta Turku to znane nam już doskonale wydarzenie. Możemy wygodnie zasiąść na dziedzińcu naszego Turkowskiego Muzeum i wspólnie z przyjaciółmi obejrzeć seans. Dobre Kino na świeżym powietrzu to jest to!

Tym razem pragniemy zaprosić Was na dwa bardzo ciekawe filmy, które są nieco ze sobą połączone wątkami. Zresztą musicie to zobaczyć! Jeśli kręci Was akcja, dobra muzyka, wspaniała kamera i niesamowicie zdolni aktorzy. To  25 lipca o godzinie 21:00 nie może Was zabraknąć na dziecińcu Muzeum w Turku.

reklama

Przystojny i bardzo zdolny nagrodzony Oscarem Joaquin Phoenix będzie cieszył Wasze oczy w filmie „Joker”.Nawet Ci, którzy widzieli pewnie będą chcieli powtórzyć tą przygodę z jakże smutną, a jednocześnie pełną uśmiechu postacią. Nie zabraknie też show płci pięknej. Twardzielka z niesamowitym poczuciem humoru. Była dziewczyna Jokera. Była, ale z pewnością nie gorsza. Musicie zobaczyć jak radzi sobie po rozstaniu z  Jokerem tak, TYM Jokerem, niesamowita Harley Quinn w filmie pt. „ Ptaki Nocy”.

Taki właśnie niesamowity wieczór ma dla nas Biblioteka Publiczna oraz Muzeum Miasta Turek. Spieszcie się z decyzją ponieważ z powodu pandemii niestety liczba miejsc jest ograniczona!

Opis filmów:

reklama

„Joker” - amerykański dramat psychologiczny z 2019 roku w reżyserii Todda Phillipsa, który przedstawia historię jednego z bohaterów uniwersum DC - Jokera. Joker to kultowy czarny charakter, człowiek zepchnięty na margines. Film jest kontrowersyjnym studium postaci, a także wielowarstwową opowieścią o strudzonym komiku, który wpada w obłęd.

„Ptaki nocy” – amerykański fantastycznonaukowy film akcji z 2020 roku. Film w reżyserii Cathy Yan przedstawia historię superbohaterki z komiksów DC Comics. Historia opowiadana jest z perspektywy Harley Quinn, która łączy siły z Black Canary, Huntress i Renee Montoyą. Celem czterech diametralnie różniących się kobiet jest uratowanie Cass z rąk porywaczy.

Joker i Harley Quinn na dziecińcu Muzeum Miasta już w najbliższą sobotę

Podobne artykuły

Muzeum zaprasza na drugą część wystawy

Muzeum zaprasza na drugą część wystawy "Turek...

z dzisiaj
Medale dla UKS Sprinter Słodków na...

Medale dla UKS Sprinter Słodków na Mistrzostwach...

23 wrz.
Marszałek Wielkopolski w Turku. Podpisano umowy...

Marszałek Wielkopolski w Turku. Podpisano umowy na...

22 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama