piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Urząd Pracy w Turku przygotowuje się na zwolnienia grupowe w Kopalni Adamów.

Urząd Pracy w Turku przygotowuje się na zwolnienia grupowe w Kopalni Adamów. - fot. KWB Adamów
fot. KWB Adamów 

Jak informowaliśmy w maju br. PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów informowała o zakończeniu eksploatacji odkrywek w powiecie tureckim oraz o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych.  Zwolnienia grupowe przeprowadzane do 31 października 2020 roku w PAK KWB Adamów SA mają objąć maksymalnie 111 pracowników.

W związku z otrzymanymi informacjami o zwolnieniach grupowych w PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów Spółka Akcyjna oraz PAK Górnictwo Sp. z o.o., Powiatowy Urząd Pracy w Turku zaprasza lokalnych Pracodawców do współpracy. - Jeżeli Państwo dysponują lub w najbliższych miesiącach będą dysponować wolnymi miejscami pracy, prosimy o zgłoszenie aktualnych ofert pracy w celu ułatwienia zwalnianym pracownikom utrzymania aktywności zawodowej – czytamy w komunikacie PUP Turek.

reklama

Zgłoszenia aktualnych ofert pracy, informacji związanych z późniejszym zatrudnieniem lub gotowością współpracy w przedmiotowym zakresie, można dokonać osobiście (ul. Komunalna 6 pok. 1), telefonicznie (63 28 02 362) lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na portalu praca.gov.pl lub e-mail (potu@praca.gov.pl).

Podobne artykuły

Przykona. Obok wiatraków powstaje farma...

Przykona. Obok wiatraków powstaje farma...

15 wrz.
To musisz wiedzieć, Roland International Polska...

To musisz wiedzieć, Roland International Polska Sp....

23 czerw.
Masz długi za lokal komunalny? Możesz go...

Masz długi za lokal komunalny? Możesz go spłacić pracą

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama