poniedziałek 26 października 2020

Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

reklama

Urząd Pracy w Turku przygotowuje się na zwolnienia grupowe w Kopalni Adamów.

Urząd Pracy w Turku przygotowuje się na zwolnienia grupowe w Kopalni Adamów. - fot. KWB Adamów
fot. KWB Adamów 

Jak informowaliśmy w maju br. PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów informowała o zakończeniu eksploatacji odkrywek w powiecie tureckim oraz o zamiarze przeprowadzenia zwolnień grupowych.  Zwolnienia grupowe przeprowadzane do 31 października 2020 roku w PAK KWB Adamów SA mają objąć maksymalnie 111 pracowników.

W związku z otrzymanymi informacjami o zwolnieniach grupowych w PAK Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów Spółka Akcyjna oraz PAK Górnictwo Sp. z o.o., Powiatowy Urząd Pracy w Turku zaprasza lokalnych Pracodawców do współpracy. - Jeżeli Państwo dysponują lub w najbliższych miesiącach będą dysponować wolnymi miejscami pracy, prosimy o zgłoszenie aktualnych ofert pracy w celu ułatwienia zwalnianym pracownikom utrzymania aktywności zawodowej – czytamy w komunikacie PUP Turek.

reklama

Zgłoszenia aktualnych ofert pracy, informacji związanych z późniejszym zatrudnieniem lub gotowością współpracy w przedmiotowym zakresie, można dokonać osobiście (ul. Komunalna 6 pok. 1), telefonicznie (63 28 02 362) lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na portalu praca.gov.pl lub e-mail (potu@praca.gov.pl).

Podobne artykuły

KWB Adamów przechodzi do historii. ZE PAK...

KWB Adamów przechodzi do historii. ZE PAK zdecydował...

4 sierp.
Taras widokowy na

Taras widokowy na "polskich Malediwach"? Są plany...

17 czerw.
PUP Turek ogłasza IV etap naboru wniosków o...

PUP Turek ogłasza IV etap naboru wniosków o wsparcie...

1 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama