sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Masaże i zajęcia fizjoterapii dla dzieci i dorosłych w ramach Turkowskiej Karty Mieszkańca

Masaże i zajęcia fizjoterapii dla dzieci i dorosłych w ramach Turkowskiej Karty Mieszkańca
 

We wtorek, 4 sierpnia 202 roku firma TURKOWYSPA, jako pierwszy prywatny partner dołączyła do programu Turkowskiej Karty Mieszkańca realizowanej przez Urząd Miejski w Turku.

Turkowska Karta Mieszkańca (TKM) to program skierowany do mieszkańców miasta Turek. Karta umożliwia dostęp do katalogu ulg i zwolnień oferowanych przez miejskie jednostki i innych partnerów. TKM została uruchomiona w marcu 2020 roku, a jej operatorem jest Urząd Miejski w Turku.

reklama

Nowy partner programu- firma TURKOWYSPA ma swoją siedzibę w Turku przy ulicy Komunalnej 2. Swoim klientom oferuje usługi związane z fizjoterapią, chiropraktyką (osteopatia, nastawianie, kręgarstwo) i odnową biologiczną. Osoby, które posiadają Turkowską Kartę Mieszkańca mogą liczyć na 5 proc. zniżki na zajęcia fizjoterapii dla dzieci i dorosłych oraz chiropraktykę a także na 10 proc. zniżki na masaże lecznicze, liftingujące i relaksacyjne.

Podobne artykuły

Nowa roślinność na ul Kaliskiej. Potężne donice...

Nowa roślinność na ul Kaliskiej. Potężne donice z...

9 wrz.
W Turku 6 tys. mieszkańców nie złożyło...

W Turku 6 tys. mieszkańców nie złożyło deklaracji za...

21 sierp.
XXIV Sesja Rady Miasta Turek w formie...

XXIV Sesja Rady Miasta Turek w formie...

29 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama