piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Stand-up w Turku!

Stand-up w Turku!
 

W sobotę 24 października 2020 r. w Browarze w Turku odbędzie się wieczór komediowy w której gwiazdą wieczoru będzie Damian „Viking” Usewicz imprezę poprowadzi dobrze wam już znany Radosław Kostrzewski, start 18:00

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi restrykcjami sanitarnymi, koniecznie pamiętaj wziąć ze sobą maseczkę.

reklama

Stand-up jest formułą komediową coraz bardziej popularną w Polsce, która po raz kolejny podbije serce fanów komedii w Turku.

Bilety: https://ticketos.pl/event/3531

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1ANYKQkYO

reklama

Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie. Tym razem wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Radosław Kostrzewski - młody ambitny komik, który idzie za ciosem! Będzie prezentował swój nowy program "Kobiety rządzą światem". Czy warto? Oczywiście że tak! Czarny humor połączony z mega sarkazmem, dużo nawiązań do sytuacji dnia codziennego.
Dla każdego coś się znajdzie!

Podczas imprezy przewidziany open mic.

W związku z przepisami sanitarnymi liczba miejsc jest mocno ograniczona!
Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż)/ 30 zł (w dniu wydarzenia).

* Impreza przeznaczona dla osób 18+
** Zakaz nagrywania imprezy.
*** Osoby przeszkadzające będą wypraszane bez możliwości uzyskania zwrotu środków za zakupiony bilet.

Zasady związane z pandemią:
* Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.
* Uczestnicy mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczki). Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust.
* Uczestnik ma obowiązek złożenia oświadczenia przy wejściu na imprezę, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Stand-up w Turku!

Podobne artykuły

Wieczór komediowy stand-up w Turku - Arkadiusz...

Wieczór komediowy stand-up w Turku - Arkadiusz Pan...

24 wrz.
Wideo: Dwie godziny śmiechu czyli Stand-Up w...

Wideo: Dwie godziny śmiechu czyli Stand-Up w...

4 wrz.
Stand-up w Turku. Kostrzewski Grajny Przytuła...

Stand-up w Turku. Kostrzewski Grajny Przytuła...

24 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama