wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

10°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

"Książka na wynos" w turkowskiej bibliotece

 

Od dziś tj. 16 listopada do ponownego otwarcia instytucji kultury w naszym kraju Miejska Biblioteka Publiczna w Turku uruchamia usługę „Książka na wynos”. Dzięki niej czytelnicy mogą wypożyczyć lub wymienić wypożyczone zbiory, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, przed wejściem do budynku Biblioteki zlokalizowanej na ul. Dworcowej 5. Usługa będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 15.30.

Na podstawie § 6 ust. 11b rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej oraz po konsultacjach z PSSE w Turku Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku będzie udostępniać zbiory przed wejściem do budynku zlokalizowanego przy ul. Dworcowej 5.

reklama

Aby skorzystać z usługi „Książka na wynos” należy:

1. Zamówić telefonicznie pod numerem 632785134 wybrane zbiory – książki, audiobooki, filmy
2. Umówić się na konkretną godzinę odbioru
3. O umówionej godzinie odebrać zamówione pozycje

Przypominamy, że podczas odbioru zamówienia należy mieć zasłonięty nos i usta, zachować dystans, a kontakt z pracownikiem biblioteki ograniczyć do minimum.

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach...

Biblioteka w Dobrej z dofinansowaniem w ramach...

10 wrz.
Urszula Szczęsna Dyrektorem Powiatowej...

Urszula Szczęsna Dyrektorem Powiatowej Biblioteki...

31 sierp.
Bibliosmyki ponownie w bibliotece

Bibliosmyki ponownie w bibliotece

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama