czwartek 19 maja 2022

Celestyny, Iwony, Piotra

4°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Otwarcie McDonald's w Turku już w grudniu. Prace budowlane na zaawansowanym etapie.

Otwarcie McDonald's w Turku już w grudniu. Prace budowlane na zaawansowanym etapie.
 

Znana jest już data uruchomienia w Turku restauracji sieci McDonald's. Prace budowlane prowadzone przy rondzie Dmowskiego w Turku trwają od września 2020 r. To pierwszy taki obiekt tej popularnej sieci w naszym powiecie.

Dla jednych długo wyczekiwany moment, dla właścicieli małych barów i innych punktów gastronomicznych w Turku nadchodzący problem. Mowa o pierwszej w Turku restauracji McDonald's, która od września powstaje na ul. Łąkowej przy drogach wylotowych do Konina i Kalisza. Oficjalne otwarcie McDonald's w Turku zaplanowano na 21 grudnia 2020 roku, czyli za ponad miesiąc.

reklama

Budowę punktu McDonald's w Turku prowadzi firma Imercom, która jest głównym wykonawcą restauracji amerykańskiej sieci w Polsce. Prace budowlane są już na bardzo zaawansowanym etapie a w internecie można spotkać oferty pracy w nowej placówce.

Nowo powstający obiekt oferujący szybkie dania na wynos to z pewnością duże wyzwanie dla właścicieli pizzerii i barów ale także dla restauracji w Turku. Branża gastronomiczna oprócz problemów związanych z lockdownem i spadkiem obrotów z powodu pandemii będzie musiała dodatkowo stawić czoła odpływu klientów na rzecz tej popularnej sieci fast food. Zadowoleni z powstającego McDonalda z pewnością nie będą także rodzice dzieci i młodzieży dla których bardzo często tego typu restauracje są miejscem spotkań a posiłkowanie się w nich do najzdrowszych nie należy.

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Umowa na skatepark podpisana. Jesienią...

Umowa na skatepark podpisana. Jesienią turkowscy...

30 mrz.
Budowa sali gimnastycznej w Dziadowicach idzie...

Budowa sali gimnastycznej w Dziadowicach idzie...

29-10-2021
Nowe i wyremontowane ulice w Tuliszkowie mają...

Nowe i wyremontowane ulice w Tuliszkowie mają...

27-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama