sobota 12 czerwca 2021

Gwidona, Leonii, Niny

19°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

STAND UP wraca do Turku. Tym razem w nowym miejscu.

STAND UP wraca do Turku. Tym razem w nowym miejscu.
 

Już w najbliższą sobotę (27.02) po klikumiesięcznej przerwie odbędzie się wieczór komediowy Stand Up. Na sobotni wieczór pełen humoru i żartów zaprasza Scena Kameralna w Przystani.

Według definicji ‘Stand-up - to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.W przeciwieństwie do kabaretu stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

reklama

Charyzmy oraz dobrego humoru na pewno nie zabraknie a zadba o to czwórka młodych I utalentowanych komików: Szymon Baraniecki i Radosław Kostrzewski z Turku, Piotr Przytuła z Sosnowca oraz Marlena Mysza z Legionowa.

Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Browarnej 13 na Scenie Kameralnej Stowarzyszenia Przystań. Start godzina 18:00.

Bilety do nabycia pod linkiem bądź w dniu wydarzenia. Proszę pamiętać o tym, że liczba miejsc jest ograniczona ponieważ cały wydarzenie odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym. Dawka humory gwarantowana ! 

https://ticketos.pl/event/3621

reklama

Wideo z relacją z poprzedniego wydania STAND UP w Turku.

STAND UP wraca do Turku. Tym razem w nowym miejscu.

Podobne artykuły

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w...

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w Przystani....

2 czerw.
Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

12 maj.
Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i...

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty....

15 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama