poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w Przystani. Będzie gruboooo...

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w Przystani. Będzie gruboooo...
 

Kolejna pokaźna dawka humoru popłynie ze sceny kameralnej w Stowarzyszeniu Przystań. Wszystkich spragnionych dobrej zabawy zapraszamy na drugą odsłonę Stand-up w Turku, która odbędzie się 20 marca 2021 r. przy ulicy Browarnej 13 w Turku. Wystąpi trzech przesympatycznych komików a wśród nich waga ciężka polskiego Stand-up Damian "Viking" Usewicz.

Po sukcesie lutowego spotkania Stand-up w Stowarzyszeniu Przystań na który bilety rozeszły się jak świeże bułeczki w zaledwie 2 dni, organizatorzy nie zwalniają tempa i zapraszają na kolejny wieczór z dobrym humorem. Choć tym razem komików będzie mniej to wagowo wszystko będzie się zgadzać. Na scenie kameralnej Przystani w roli gwiazdy zobaczymy wagę ciężką polskiego stand-up w osobie Damiana "Viking" Usewicza.

reklama

"Viking" to szczeciński komik, konferansjer, organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je dawką czarnego humoru i ogromnym dystansem do siebie. Wystąpi z najnowszym programem "Życie 3.0", w którym zastanawia się co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego tak wiele rzeczy go denerwuję oraz dlaczego mały pęcherz to przekleństwo.

Dodatkowo wystąpi współorganizator Radosław Kostrzewski - młody ambitny komik, który idzie za ciosem! Będzie prezentował swój nowy program "Kobiety rządzą światem". Czy warto? Oczywiście że tak! Czarny humor połączony z mega sarkazmem, dużo nawiązań do sytuacji dnia codziennego. Na scenie podobnie jak w lutym zobaczymy także Szymona Baranieckiego. W dzień pracownik międzynarodowej korporacji w nocy niczym Batman pracuje by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo żeby to zrozumieć.

To nie wszystko, dla chętnych, zdolnych i odważnych organizatorzy przewidzieli także strefę OPEN MIC czyli możliwość zaprezentowania się publiczności każdego z przybyłych widzów.

reklama

Start imprezy godz 19.00. W związku z przepisami sanitarnymi liczba miejsc jest mocno ograniczona! Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż)/ 30 zł (w dniu wydarzenia). Bilety dostępne tutaj: https://ticketos.pl/event/3633

Podobne artykuły

Spragnieni dobrej zabawy? Komicy zapraszają na...

Spragnieni dobrej zabawy? Komicy zapraszają na...

16 lip.
Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w...

Kolejna dawka dobrego humoru Stand-up w Przystani....

2 czerw.
Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

Młodzież z OHP Turek na spotkaniu w Przystani

12 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama