środa 23 czerwca 2021

Albina, Wandy, Zenona

20°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła Tadeusza Tomaszewskiego

Wideo: Konferencja Lewicy z udziałem Posła Tadeusza Tomaszewskiego
 

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w dniu 11 marca br. w siedzibie Lewicy w Turku poruszono sprawy społeczne, gospodarcze oraz te wynikające z okresu pandemii. W konferencji udział wziął poseł Tadeusz Tomaszewski.

Poseł Tomaszewski przedstawił informacje jakie uzyskał z NFZ dotyczące szczepień w formie mobilnej przeprowadzanych w kraju i powiecie tureckim. Przedstawiono także projekt nowelizacji ustawy o pomocy społecznej, który przygotowała Lewica. Projekt przewiduje m.in. podniesienie stawki wynagrodzeń dla pracowników pomocy społecznej. Kolejnym tematem poruszonym na spotkaniu z dziennikarzami były sprawy gospodarcze związane z pozyskaniem Funduszy Europejskich oraz realizacją programu sprawiedliwej transpormacji energetycznej. Ostatnim tematem do którego odnieśli się politycy Lewicy był temat połączenia kolejowego Konin Turek, który miałby być zrealizowany w ramach programu Kolej+.

reklama

W konferencji oprócz posła Tadeusza Tomaszewskiego udział wzięli lider lokalnych struktur Lewicy w powiecie tureckim Marian Mirosław Marczewski oraz przedstawiciel Młodej Lewicy Adam Nowak.

Całość konferencji podzielona na poszczególne jej części w naszym materiale wideo:
0:46 - Szczepienia mobilne przeciw Covid-19
4:01 - Ustawa Lewicy o Pomocy Społecznej
8:16 - Fundusze Europejskie
19:54 - Fundusz sprawiedliwej transformacji energetycznej
29:19 - Połączenie kolejowe Konin-Turek

Podobne artykuły

Wideo: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w...

Wideo: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą w Miranda...

8 czerw.
Wideo:

Wideo: "To jest zamach na niezależność OSP". Lewica...

25 maj.
Listy do redakcji: Lewica wybiła się na...

Listy do redakcji: Lewica wybiła się na polityczną...

18 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama