piątek 30 września 2022

Geraldy, Honoriusza, Wery

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Kibicujmy Polakom. Wspólne oglądanie meczu na placu OSP Turek.

Kibicujmy Polakom. Wspólne oglądanie meczu na placu OSP Turek. - fot. Archiwum Turek.net.pl
fot. Archiwum Turek.net.pl 

W przypadku naszego miasta nie ma co liczyć na ogólnodostępną strefę kibica z prawdziwego zdarzenia. Szansa na oglądanie spotkania Polska-Słowacja jednak będzie. Na wspólne chwile sportowych uniesień zaprasza Kacper Drzewiecki przy współpracy z druhami z OSP Turek.

Poniedziałek 14 czerwca 2021 to dzień na który czekają miliony Polaków. W wielu dużych miastach w kraju organizowane są strefy wspólnego oglądania EURO 2020. Na lokalną inicjatywę mieszkańców Turku zawsze można liczyć. Szansą na wspólne kibicowanie będzie organizowany o godz. 18.00 na placu OSP przy ul. 3 maja telebim z transmisją pierwszego meczu biało-czerwonych oraz cała otoczka związana z wydarzeniem. Flagi, czapeczki, szaliki i wszelkie inne biało-czerwone gadżety kibica u wszystkich, którzy skuszą się na mecz pod chmurką są mile widziane.

reklama

Organizatorzy informują, że na plac nie będą wpuszczane osoby pod wpływem alkoholu i z alkoholem  Warto pamiętać i kulturalnie spędzić ten wspólny czas.

Czy poniedziałkowe spotkanie na placu OSP będzie podobnie jak te z 2012 roku na POW pełne sportowej atmosfery i kibiców? Wszystko zależy od nas i oczywiście od polskich piłkarzy. Gorąco zachęcamy do wspólnego kibicowania wszystkich mieszkańców Turku i powiatu. Jaka atmosfera 9 lat temu panowała na POW mozna zobaczyć w naszym archiwum:  https://www.turek.net.pl/fotogaleria/6879-wielkie-zwyciestwo-p-o-w-

 

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

Druhowie z OSP Janiszew mistrzami powiatu...

12 wrz.
Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

Pucharowa Środa. Awans dla Tura i deklasacja...

8 wrz.
Rodzinny piknik dla Ogników. Udana impreza dla...

Rodzinny piknik dla Ogników. Udana impreza dla...

6 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama