Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

22°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Casting do Musicalu "My psy" w Miejskim Domu Kultury

Casting do Musicalu
 

W minioną sobotę w ramach projektu „w Niplodramie przez świat”, na który Miejski Dom Kultury otrzymał dofinansowanie z programu Kultura Dostępna 2021r ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, odbył się Casting do musicalu na podstawie książki „My psy”, której autorami są Lena Ledoff i Przemysław Dąbrowski.

Do intensywnej, dwutygodniowej pracy nad musicalem , która zadzieje się w dniach od 12 do 24 lipca, wybrano „10” najzdolniejszych młodych artystów. Efekty ich pracy będziemy mogli obejrzeć za niecałe dwa miesiące.
Już teraz zapraszamy gorąco do śledzenia poczynań młodych adeptów sceny!!!

reklama

Dzieciaki pracować będą również pod czujnym okiem Adama Rymarza (wokalista obdarzony niezwykle ciepłą barwą i szeroką skalą głosu oraz słuchem absolutnym. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Akademii Muzycznej w Krakowie. Laureat wielu nagród, m. in. „Indywidualność wokalna” na I Ogólnopolskich Warsztatach Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Inowrocławiu, Grand Prix i Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy dla Najlepszego Wokalisty Gospel na Warsaw Gospel Days. Wykładowca impostacji głosu na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej im. Leona Schillera w Łodzi, nauczyciel śpiewu i trener wokalny przygotowujący uczestników „The Voice of Poland”, “The Voice Kids” i “All Together Now. Śpiewajmy razem”.

Lena Ledoff urodziła się w Petersburgu. Absolwentka wydziału fortepianowego na Akademii Muzycznej w Woroneżu. W latach 1988 - 1994 akompaniator i wykładowca jazzu na Uniwersytecie im. Janki Kupały na Białorusi. W tym samym roku otrzymała Grand Prix za muzykę do baletu Dymitra Kurakulowa na Międzynarodowym Festiwalu Współczesnej Choreografii w Witebsku. W 2000 roku założyła "Lena Ledoff Trio". Obecnie poświęciła się solowym występom, głównie z programem "Komeda - Chopin - Komeda". W roku 2010 Lena Ledoff otrzymała stypendium artystyczne Prezydenta Miasta Warszawy.

Przemysław Dąbrowski aktor. Występował w teatrach: Współczesnym we Wrocławiu (1992-93), Studyjnym'83 w Łodzi (1995-97), Nowym w Łodzi (1997-98) i Studio Teatr TEST w Warszawie (2002).  Znany z filmów Czas honoru, Kasia i Tomek, Odwróceni.

reklama

materiał prasowy nadesłany

Podobne artykuły

Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25 lip.
Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru...

Hej, Krwiodawcy! Nadchodzi kolejna akcja poboru krwi...

19 lip.

"MY PSY", czyli wyjątkowy musical na turkowskiej...

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama