poniedziałek 29 listopada 2021

Błażeja, Margerity, Saturnina

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Fortepian - nowy członek muzycznej rodziny Stowarzyszenia Przystań

Fortepian - nowy członek muzycznej rodziny Stowarzyszenia Przystań
 

Dobre wieści napływają ze Stowarzyszenia Przystań gdzie na Scenie Kameralnej zagościł król instrumentów - fortepian. Instrument ufundowany przez firmę INMUZ już 12 grudnia wzbogaci oprawę muzyczną koncertu piosenek "Stanu Wojennego".

O mnogości projektów muzycznych realizowanych w Stowarzyszeniu Przystań można usłyszeć praktycznie co tydzień. Przedstawienia, warsztaty i niezliczona ilość koncertów realizowana na Scenie Kameralnej Przystani to nieodzowny element życia kulturalnego miasta. Ogromne zaangażowanie i profesjonalnie przygotowywane kolejne projekty muzyczne zostały zauważone przez lokalną firmę INMUZ działającą w obszarze handlu, naprawy i strojenia instrumentów. Firma postanowiła wesprzeć Stowarzyszenie niecodziennym prezentem w postaci fortepianu.

reklama

Król instrumentów jakim niewątpliwie jest fortepian to poważne wyzwanie, które wymaga profesjonalnej konserwacji i strojenia. W tej materii wsparcie zadeklarował wieloletni przyjaciel Stowarzyszenia Emil Bukowiecki, znany w środowisku muzycznym profesjonalny stroiciel - człowiek, który o pianinach, fortepianach wie najwięcej.

Na 12 grudnia zaplanowano niecodzienny koncert będący zarazem muzycznym chrztem nowego instrumentu w Przystani. Na Scenie Kameralnej usłyszymy piosenki sprzed 40 lat czyli z okresu Stanu Wojennego.

Fortepian - nowy członek muzycznej rodziny Stowarzyszenia Przystań

Podobne artykuły

Wideo:

Wideo: "Lament jest stąd" - benefis artysty w...

19 list.
Czekoladki po raz kolejny na scenie kameralnej...

Czekoladki po raz kolejny na scenie kameralnej w...

21 paźd.
Wideo: Pierwsze Turkowskie Spotkanie Fanów...

Wideo: Pierwsze Turkowskie Spotkanie Fanów Horroru...

18 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama