piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła powraca!

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła powraca!
 

Prawdziwie wyjątkowe prezenty, dzieła rąk ludzi z naszych okolic, domowe przetwory, miody, pierniki, świąteczne dekoracje – to wszystko kupimy na tegorocznym Bożonarodzeniowym Kiermaszu Rękodzieła, organizowanym przez Turkowską Unię Rozwoju już 18 i 19 grudnia.

Ostatni weekend przed świętami to tak naprawdę ostatni dzwonek na świąteczne zakupy. I tu ze swoją ofertą wychodzi nam naprzeciw Stowarzyszenie. Po ubiegłorocznej przerwie, spowodowanej pandemią, turkowianie po raz kolejny będą mogli skorzystać z możliwości zakupu unikalnych prezentów i to prosto od ich twórców.

reklama

Tegoroczny kiermasz odbędzie się na ulicy Kaliskiej. - W związku z koniecznością spełnienia dodatkowych wymogów dotyczących zmiany organizacji ruchu drogowego, których nie jesteśmy w stanie wypełnić, przenosimy nasz kiermasz na ulicę Kaliską (deptak) – mówi Magdalena Ciołek, prezeska Stowarzyszenia. - Mamy nadzieję, że miejsce to okaże się równie atrakcyjnym do organizacji tego magicznego wydarzenia.

Wyśmienite dania i napoje zaserwują wszystkim spragnionym świątecznych smaków, gospodynie z kół gospodyń wiejskich z gmin członkowskich Stowarzyszenia. - Spotykamy się już w sobotę i niedzielę, 18 i 19 grudnia w godzinach 10-18 – mówi Magdalena Ciołek.

 

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Bożonarodzeniowy Kiermasz Rękodzieła powraca!

Podobne artykuły

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz...

Magia w Wozowni. Joanna Aleksandrowicz zaczarowała...

30 lip.
Koncert

Koncert "Od Nocy do Nocy". Wyjątkowe widowisko...

26 lip.
Były wianki, ognisko a nawet poszukiwania...

Były wianki, ognisko a nawet poszukiwania kwiatu...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama