piątek 01 grudnia 2023

Blanki, Edmunda, Eligiusza

reklama

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku
 

Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku ogłasza rekrutację na rok szkolny 2022/2023! Może to właśnie Ty, lub bliska Ci młoda osoba, między 6 a 16 rokiem życia, jest idealnym kandydatem na potencjalnego ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Turku? Pora wykorzystać szansę i spełniać marzenia!

"Trzeba talent oddać ludziom" - powiedział niegdyś Witold Lutosławski, patron Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku. Każdy z nas ma inny gust muzyczny, charakter, inne talenty. Często nie potrafimy lub nie mamy czasu samodzielnie odkryć w sobie swojego talentu. Edukacja w Państwowej Szkole Muzycznej w Turku znacznie to ułatwia, pomagając młodym ludziom w odnalezieniu własnych zdolności, spełnianiu marzeń, rozwijaniu umiejętności, wiedzy, a także wyobraźni i systematyczności. Co najważniejsze -  nauka w PSM w Turku jest bezpłatna.

reklama

Kandydaci w wieku od 6 do 16 lat mogą kształcić się i podnosić swoje umiejętności gry aż na 11 instrumentach: flecie klarnecie, saksofonie, trąbce, puzonie, akordeonie, fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze klasycznej oraz instrumentach perkusyjnych.

Szkoła proponuje dwa cykle kształcenia w zależności od wieku młodego adepta muzyki:

  • cykl sześcioletni – dla kandydatów w wieku 6 – 10 lat;
  • cykl czteroletni – dla kandydatów w wieku 8 – 16 lat.

Oba cykle realizują tą samą podstawę programową, tyle że w różnym tempie, dostosowanym do wieku i indywidualnych możliwości dziecka. Oferta szkoły jest bardzo szeroka. Kształcenie odbywa się dla instrumentów: flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, skrzypce, gitara klasyczna, instrumenty perkusyjne, fortepian, akordeon i wiolonczela.

Drzwi otwarte w Państwowej Szkole Muzycznej w Turku

Drzwi otwarte w szkole muzycznej zaplanowano na 23 i 25 maja. To doskonała okazja aby "od podszewki" poznanać szkołę" - jej warunki lokalowe i możliwości edukacyjne. W dniach 6 i 7 czerwca odbędzie się badanie przydatności kandydatów.

reklama

W sprawie indywidualnych konsultacji i szczegółowych informacji prosimy dzwonić pod numery 518 350 253, 791 101 064 oraz 518 354 790. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie szkoły (ul. Uniejowska 9, pokój 22 - I piętro) bądź drogą mailową - sekretariat@muzyczna.turek.pl. Wnioski dostępne są na stronie internetowej: www.muzyczna.turek.pl

Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

reklama
Dodatkowe zdjęcia do artykułu
Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku
Podobne artykuły
To drugi taki liczny nabór do szkół...

To drugi taki liczny nabór do szkół średnich powiatu tureckiego....

29 sierp.
Winylowa giełda już w niedzielę!...

Winylowa giełda już w niedzielę! Stowarzyszenie "Przystań" z Turku...

23 sierp.
Rekrutacja w Przedszkolu Magiczna Chatka.

Rekrutacja w Przedszkolu Magiczna Chatka.

27 lip.
Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza...

Zaproś swoje dziecko do świata muzyki! Rusza rekrutacja do Szkoły...

25 maj.
Udało się zmieścić półtora rocznika....

Udało się zmieścić półtora rocznika. Rekrutacja do szkół...

09-08-2022
Po dyplom z Akademią. ANS w Koninie...

Po dyplom z Akademią. ANS w Koninie rozpoczęła rekrutację na nowych...

05-07-2022

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama
reklama