wtorek 24 maja 2022

Joanny, Zdenka, Zuzanny

15°C umiarkowane opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku
 

Państwowa Szkoła Muzyczna w Turku ogłasza rekrutację na rok szkolny 2022/2023! Może to właśnie Ty, lub bliska Ci młoda osoba, między 6 a 16 rokiem życia, jest idealnym kandydatem na potencjalnego ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Turku? Pora wykorzystać szansę i spełniać marzenia!

"Trzeba talent oddać ludziom" - powiedział niegdyś Witold Lutosławski, patron Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku. Każdy z nas ma inny gust muzyczny, charakter, inne talenty. Często nie potrafimy lub nie mamy czasu samodzielnie odkryć w sobie swojego talentu. Edukacja w Państwowej Szkole Muzycznej w Turku znacznie to ułatwia, pomagając młodym ludziom w odnalezieniu własnych zdolności, spełnianiu marzeń, rozwijaniu umiejętności, wiedzy, a także wyobraźni i systematyczności. Co najważniejsze -  nauka w PSM w Turku jest bezpłatna.

Kandydaci w wieku od 6 do 16 lat mogą kształcić się i podnosić swoje umiejętności gry aż na 11 instrumentach: flecie klarnecie, saksofonie, trąbce, puzonie, akordeonie, fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze klasycznej oraz instrumentach perkusyjnych.

Szkoła proponuje dwa cykle kształcenia w zależności od wieku młodego adepta muzyki:

  • cykl sześcioletni – dla kandydatów w wieku 6 – 10 lat;
  • cykl czteroletni – dla kandydatów w wieku 8 – 16 lat.

Oba cykle realizują tą samą podstawę programową, tyle że w różnym tempie, dostosowanym do wieku i indywidualnych możliwości dziecka. Oferta szkoły jest bardzo szeroka. Kształcenie odbywa się dla instrumentów: flet, klarnet, saksofon, trąbka, puzon, skrzypce, gitara klasyczna, instrumenty perkusyjne, fortepian, akordeon i wiolonczela.

Drzwi otwarte w Państwowej Szkole Muzycznej w Turku

Drzwi otwarte w szkole muzycznej zaplanowano na 23 i 25 maja. To doskonała okazja aby "od podszewki" poznanać szkołę" - jej warunki lokalowe i możliwości edukacyjne. W dniach 6 i 7 czerwca odbędzie się badanie przydatności kandydatów.

W sprawie indywidualnych konsultacji i szczegółowych informacji prosimy dzwonić pod numery 518 350 253, 791 101 064 oraz 518 354 790. Zapisy przyjmowane są w sekretariacie szkoły (ul. Uniejowska 9, pokój 22 - I piętro) bądź drogą mailową - sekretariat@muzyczna.turek.pl. Wnioski dostępne są na stronie internetowej: www.muzyczna.turek.pl

Wideo: Odkryj w sobie wirtuoza - rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Turku

Podobne artykuły

Wideo: Popołudnie przy klasycznych dźwiękach....

Wideo: Popołudnie przy klasycznych dźwiękach....

25 mrz.
Wystartowała rekrutacja do szkół podstawowych w...

Wystartowała rekrutacja do szkół podstawowych w Turku.

4 lt.
Kolejny sukces ucznia Państwowej Szkoły...

Kolejny sukces ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej w...

11-10-2021
reklama
reklama
reklama