piątek 12 sierpnia 2022

Hilarii, Juliana, Lecha

25°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Ekstremalny bieg dla wszystkich dzieciaków! Runmageddon Kids po raz pierwszy w Turku!

Ekstremalny bieg dla wszystkich dzieciaków! Runmageddon Kids po raz pierwszy w Turku!
 

Jeśli uważacie, że wasze dzieci mają za dużo energii, to właśnie nadarza się znakomita okazja, aby ją spożytkować! W ramach tegorocznych obchodów Dni Turku i Gminy Turek odbędzie się bowiem, pierwszy raz w dziejach naszego miasta, specjalny bieg dla najmłodszych – Runmageddon Kids!!!

Runmageddon Kids w Turku odbędzie się w niedzielę, 14 sierpnia, w godz. 13:00 – 18:00. Trasa biegu naszpikowana będzie rozmaitymi przeszkodami, zarówno naturalnymi jak i sztucznymi. Będzie więc rów z wodą, ściany i pajęczyny linowe. Każde dziecko, które ukończy bieg otrzyma tytuł „Najtwardszego zawodnika”, ale tak naprawdę chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę i ruch na świeżym powietrzu.

reklama

W biegu mogą wziąć wszystkie chętne dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z regulaminem, złożenie odpowiednich zgód, oświadczeń i akceptacji wszystkich warunków uczestnictwa, które znajdują się na stronie internetowej miasta.

Ważne!!! Aby dziecko mogło wziąć udział w biegu musi stawić się osobiście w biurze zawodów z opiekunem prawnym. Opiekun musi okazać się dokumentem ze zdjęciem!

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Ekstremalny bieg dla wszystkich dzieciaków! Runmageddon Kids po raz pierwszy w Turku!

Podobne artykuły

Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon...

Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon nadciąga!!!

z dzisiaj
Wskakuj na swoje dwa kółka! Już w sobotę...

Wskakuj na swoje dwa kółka! Już w sobotę Rodzinny...

10 sierp.
Będzie się działo!!! Dni Turku i Gminy Turek...

Będzie się działo!!! Dni Turku i Gminy Turek już w...

9 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama