środa 07 grudnia 2022

Agaty, Dalii, Sobiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: "Śmiejmy się Bracia i Siostry" czyli Rafał Rutkowski na Scenie Kameralnej w Przystani

Wideo:
 

“Śmiejmy się Bracia i Siostry” to najnowszy stand-up comedy, który już 8 września na Scenie Kameralnej Przystani zaprezentuje znany i lubiany Rafał Rutkowski. Już dziś warto zaplanować sobie czas na kolejne spotkanie pełne dobrego humoru w klimatycznym miejscu.

Rutkowski w swoim programie jak zwykle  punktuje  absurd i  głupotę którą  zauważa we współczesnym  świecie. Z perspektywy dojrzałego mężczyzny komentuje świat social mediów, kulturę i politykę w naszym kraju. Podczas występu dowiecie się między innymi dlaczego coraz trudniej zrobić w polskim filmie  karierę przez łóżko  oraz o trudach wychowania  hokeisty. Dowiecie się też jak zostać chirurgiem amatorem, dlaczego nudna telewizja jest fascynująca i kto w Polsce jest mistrzem w obrażaniu  się.

reklama

Specjalne wideo zaproszenie dla czytelników Turek.net.pl od Rafała

Dobrze znany już polskiej publiczności Rafał Rutkowski to aktor i komik, dyrektor artystyczny „Teatru Montownia”. Pochodzi z Białegostoku. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Ma na swoim koncie role w wielu filmach oraz serialach telewizyjnych. Rozpoznawalność dały mu m.in. występy w programie „Rozmowy w tłoku” Szymona Majewskiego. Wraz z dramatopisarzem i reżyserem Michałem Walczakiem stworzyli gatunek one man show.

Komediowe spotkanie już w najbliższy czwartek w Stowarzyszeniu Przystań. Na rozgrzewkę wystąpi znany lokalny komik Szymon Baraniecki. Poczatek wydarzenia o godz. 20.00. Bilety do nabycia online:
https://biletyna.pl/event/view/id/253946

Michał Sidorowicz
Dziennikarz Turek.net.plFB

email: michal@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Podobne artykuły

Nie stać cię na Metallikę? Wybierz się na The...

Nie stać cię na Metallikę? Wybierz się na The...

1 grudz.

"Duch Teatru" straszył i bawił w Przystani. Scena...

20 list.
Jak Rutek rozśmieszył turkowian. Kolejna...

Jak Rutek rozśmieszył turkowian. Kolejna odsłona...

9 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama