Plebiscyt Turek.net.pl. Zagłosuj na Wydarzenie i Wtopę 2022 roku!

sobota 28 stycznia 2023

Agnieszki, Kariny, Lesława

0°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Trzeba pilnować czasu, dopłata będzie nas słono kosztować. Parkomaty stanęły przy zieleniaku na Legionów

Trzeba pilnować czasu, dopłata będzie nas słono kosztować. Parkomaty stanęły przy zieleniaku na Legionów - fot.: PGKiM w Turku
fot.: PGKiM w Turku 

Będzie nowy sposób pobierania opłat na parkingu przy zieleniaku na ul. Legionów Polskich. O zmianie poinformowało w piątek, 4 listopada, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Turku.

Żeby usprawnić funkcjonowanie parkingu, obsługa płatności została powierzona firmie APCOA, która obsługuje już parkingi w miejskiej strefie płatnego parkowania oraz przy sklepach wielkopowierzchniowych w Turku. Ewentualne zyski z parkingów mają być przeznaczone na poprawę warunków funkcjonowania zieleniaka i przyległych do niego parkingów.

reklama

Opłaty za parkowanie (pierwsze 30 minut kosztuje złotówkę), można wnosić w parkomacie lub przez aplikację APCOA Flow na telefony w systemie Android i IOS. Dopłata za brak ważnego biletu parkingowego wynosi 95 złotych.

PGKiM informuje również, że trwają rozmowy mające ustalić stawkę miesięcznego abonamentu. Jego wysokość ma być porównywalna do opłat miejskich.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

PGKiM informuje. Jest decyzja Wojewody w...

PGKiM informuje. Jest decyzja Wojewody w sprawie...

21-12-2022
Rozbudowana i zmodernizowana oczyszczalnia...

Rozbudowana i zmodernizowana oczyszczalnia służy...

15-12-2022
Turkowianie zapłacą więcej o 8 procent....

Turkowianie zapłacą więcej o 8 procent. Podwyżki cen...

02-12-2022

Polecamy...

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama