poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Paula Biskup dziękuje i prosi o głosy! Już w sobotę finał "Mam Talent" z udziałem 16-letniej turkowianki

Paula Biskup dziękuje i prosi o głosy! Już w sobotę finał
fot.: Michał Sidorowicz 

To, że ma talent, nie podlega dyskusji. To, że właśnie nadeszło jej pięć minut, wiemy już od pierwszego występu w telewizyjnym show. Już w najbliższą sobotę Paula Biskup z całkiem nowym utworem wystąpi w programie „Mam Talent”! Dziękując za dotychczasowe wsparcie, prosi nas o oddawanie głosów również w czasie finału.

„Kochani! W ostatnim czasie spełniłam wiele ze swoich marzeń i jestem za to bardzo wdzięczna. Zdaję sobie sprawę, że gdyby nie każda osoba, która w ostatnią sobotę postanowiła na mnie zagłosować, nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem. Liczyłam bardzo na pomoc mieszkańców naszego regionu, Wielkopolski wschodniej, czyli Turku, Konina, Kalisza, Koła oraz okolicznych miejscowości i nie zawiodłam się. Bardzo za to dziękuję.

reklama

Czuję, że jestem teraz na właściwej drodze do realizacji siebie jako artystki, ale do tego jeszcze raz potrzebuję od Was wsparcia. W finale zaprezentuję Wam ponownie swoją nową autorską piosenkę, która mam nadzieję spodoba się Wam tak samo jak poprzednie. Głosując na mnie w sobotę, otworzycie mi drzwi do spełnienia moich największych marzeń. Wygrywając program Mam Talent będę mogła wydać swoją autorską płytę i pokazać ludziom całą swoją twórczość - czyli także część mnie samej. Dziękuję za dotychczasową pomoc i zachęcam do ponownego zagłosowania na mnie. To w Was jest siła i tylko Wy możecie sprawić, aby moje plany na przyszłość stały się rzeczywistością :)

Bardzo proszę o głosy i z góry za nie bardzo dziękuję.

Paula”

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Podobne artykuły

Diament, którego nie trzeba szlifować. Paula...

Diament, którego nie trzeba szlifować. Paula Biskup...

26 list.
Wideo:

Wideo: "Odtwórców jest wielu, twórców niewielu", a...

20 list.
Wideo: Paula zaprezentuje całkiem nowy utwór!...

Wideo: Paula zaprezentuje całkiem nowy utwór! Już w...

17 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama