Dni Turku i Gminy Turek już za 5 dni!

wtorek 03 sierpnia 2021

Augustyna, Kamelii, Lidii

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowianko – "Bądź bezpieczna"!

Turkowianko –
Źródło: KPP w Turku 

Już niebawem dla Pań, które chciałyby nauczyć się tego, jak radzić sobie w sytuacji zagrożenia, rusza specjalny kurs samoobrony. Zapisu na zajęcia można dokonać w Komendzie Powiatowej Policji (pokój 211) lub pod nr tel. 63 289 82 39 i 63 289 82 09.

Kurs adresowany jest dla kobiet z powiatu tureckiego w wieku od 15 roku życia. Co ważne - od osób poniżej 18 lat wymagane jest oświadczenie pisemne rodziców. Szczegółowe informacje na temat zajęć przekazane zostaną na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w dniu 1 lutego o godz. 15:00 w budynku Komendy Powiatowej Policji Turku (była stołówka). Kurs samoobrony dla kobiet rozpocznie się dzień później - 2 lutego o godz. 18:00 - w Klubie Sportów i Sztuk Walk Karate Kyokushin i będzie trwał w miesiącu lutym (spotkania w dniach: 7, 9, 14, 16, 23 lutego, każdorazowo o godz. 18:00).

reklama

Instruktorzy z Klubu bezpłatnie przeprowadzą cykl spotkań prezentujących zasady technik samoobrony. W trakcie trwania kursu w dniu 21 lutego przeprowadzone zostanie szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W dniu 29 lutego 2012 roku, o godz. 18.00 planowane jest oficjalne zakończenie kursu. Panie otrzymają także upominki i certyfikaty, potwierdzające udział w zajęciach.

Organizatorami kursu są: Komenda Powiatowa Policji w Turku, Wydział Prewencji, Zespół do spraw Nieletnich i Patologii; Starostwo Powiatowe w Turku; Urząd Miejski w Turku; Klub Sportów i Sztuk Walk Karate Kyokushin; Iva PiT Ratownictwo Medyczne Pierwsza Pomoc  Piotr Itczak.

AW
Źródło: KPP w Turku

Podobne artykuły

Start kursu samoobrony kobiet już w...

Start kursu samoobrony kobiet już w poniedziałek....

09-10-2020
Ćwiczenia wysokościowe na terenie byłej...

Ćwiczenia wysokościowe na terenie byłej Elektrowni...

10-04-2019
Kolejny Kurs Samoobrony dla Pań zakończony

Kolejny Kurs Samoobrony dla Pań zakończony

04-04-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama