sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Sobota z darmowym fitnessem

Sobota z darmowym fitnessem
 

W związku z tym, iż zima powoli odpuszcza, a słupki rtęci w termometrach powoli pną się ku górze, należałoby pomyśleć o przygotowaniach do wiosny. Okazją ku temu z pewnością będzie sobotni maraton fitness, dzięki któremu łatwiejszy będzie powrót do zgrabnej sylwetki.

Już po raz czwarty Fitness Planet Moniki Łechtańskiej zaprasza na darmowe zajęcia w ramach całodniowego maratonu. Tym razem sobotnie zajęcia rozpocznie joga, od godz. 11.oo do 11.45 Jog pranayama, w ramach której odbędą się ćwiczenia oddechowe połączone z relaksacją. Tuż po niej będzie można zobaczyć na czym polega Joga vinyasa, oparta na pozycjach w ruchu i ćwiczeniach wzmacniających całe ciało. Na miłośników większego wysiłku, o godz. 13.00 czekać będą zajęcia interwałowe. O 14.00 natomiast odbędą się zajęcia z użyciem stepu. Rodzynkiem na maratonowym torcie z pewnościa będą ćwiczenia w ramach Clip Dance Show, które odbądą się o godz. 15.00.

reklama

To wszystko już w kolejną sobotę, 3 marca. Tradycyjnie wszystkie zajęcia odbywają się nieodpłatnie. Za darmo będzie można skorzystać także z siłowni. W związku z dużym zainteresowaniem maratonami, i ograniczona ilością miejsc, osoby chcące uczestniczyć w poszczególnych zajęciach proszone są o zapisy pod numerem tel. 531 994 299. Informacje na temat maratonu uzyskać można także w siedzibie Fitness Planet, na ul. Gorzelnianej 18 w Turku.

EG

Podobne artykuły

Przyjdź na Maraton Fitness i trenuj z innymi!

Przyjdź na Maraton Fitness i trenuj z innymi!

02-09-2016
Turek: Babski weekend trwa

Turek: Babski weekend trwa

05-03-2016
Wideo: Maraton ćwiczeń na 5 urodziny Fitness...

Wideo: Maraton ćwiczeń na 5 urodziny Fitness Planet

21-09-2015

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama