wtorek 19 listopada 2019

Elżbiety, Faustyny, Pawła

reklama
Wzorek

Diagnozując szpital

Diagnozując szpital - Źródło: powiat.turek.pl
Źródło: powiat.turek.pl 

Zarząd Powiatu Tureckiego opracowuje analizę stanu organizacyjnego i finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Turku.

W ramach prac, w minionym tygodniu, członkowie Zarządu odbyli kilka spotkań podczas, których analizowali obecną sytuację turkowskiego szpitala. Zapoznali się z kondycją finansową SP ZOZ-u, a także mocnymi i słabymi stronami jego działalności.

reklama

Podczas jednego ze spotkań, swoje spostrzeżenia oraz uwagi skonsultowali z dyrekcją SP ZOZ. Ponadto w środę członkowie Zarządu spotkali się z pracownikami szpitala i przedstawili personelowi swoje opinie oraz zamiary dotyczące dalszej działalności ich zakładu pracy.

Poza tym Zarząd Powiatu Tureckiego, poszukując konkretnych rozwiązań problemów tego typu placówek, odwiedził Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Poddębickie Centrum Zdrowia” w Poddębicach, który rozpoczął działalność od 1 lipca roku minionego i przejął działalność medyczną po SP ZOZ.

Zarząd dążąc do wypracowania wspólnego celu jakim jest prawidłowe funkcjonowanie szpitala, postanowił kontynuować rozmowy m.in.: z pracownikami, lekarzami i ordynatorami poszczególnych oddziałów, przedstawicielami związków zawodowych działających w szpitalu, a także radnymi Rady Powiatu Tureckiego.

reklama

Źródło: powiat.turek.pl

Podobne artykuły

Wideo: Podsumowano 100 dni pracy Zarządu...

Wideo: Podsumowano 100 dni pracy Zarządu Powiatu...

27 lt.
Turek: Sprawdź obecność swojemu radnemu....

Turek: Sprawdź obecność swojemu radnemu. Obecności...

18-01-2018
Kusz zamiast Przygońskiego w Zarządzie Powiatu

Kusz zamiast Przygońskiego w Zarządzie Powiatu

25-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama