niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Spotkania w babskim gronie

Spotkania w babskim gronie
 

Wielu ciekawych informacji odnośnie typów kolorystycznych urody dowiedziały się uczestniczki spotkania odbywającego się w ramach Strefy Rozwoju Kobiet. Organizatorka babskich schadzek ma już pomysły na kolejne spotkania. 

Okazuje się, że kobieca uroda i natura mają ze sobą wiele wspólnego. Podobnie jak pory roku i kobiety dzielą się na cztery rodzaje: wiosna, lata, jesień i zima. Odpowiednio przeprowadzony test na typ kolorystyczny pozwala dobrać właściwe zestawy barw, nie tylko w makijażu, ale także przy wyborze ubrań i dodatków. - Często jest tak, że kupujemy wymarzoną bluzkę czy sukienką, tylko dlatego, że bardzo nam się podoba. Przymierzamy i okazuje się, że na naszym ciele wygląda ona zupełnie inaczej niż na manekinie w sklepie. Wszystko bowiem zależy od typu urody, który prezentujemy. To co będzie pięknie wyglądać na kobiecie zimie, zupełnie straci swój urok na kobiecie o typie urody wiosna czy jesień. - mówi doskonale zaznajomiona z tematem, prowadząca spotkania dla kobiet Joanna Pyster-Okupna.

reklama

Podczas wtorkowego spotkania, uczestniczki dowiedziały się nie tylko jak właściwie rozpoznać swój typ kolorystyczny, ale także jakie kolory dobierać, aby zawsze wyglądać pięknie i promiennie. Dodatkowo Joanna Pyster-Okupna zaprezentowała w praktyce, jak domowymi sposobami przeprowadzić test kolorystyczny oraz pokazała przykładowy, prawidłowo wykonany makijaż, wybierając do tego jedną z uczestniczek.

Typy kolorystyczne urody, to tylko jeden z tematów spotkań, które zaplanowano w ramach Strefy Rozwoju Kobiet. Kolejne, poświęcone właściwemu doborowi fryzury do kształtu twarzy i sylwetki odbędzie się już 15 maja o godzinie 17.00 w Biurze Oriflame na ul. Kolskiej 30. - Zależy nam na tym, aby stworzyć miejsce, w którym kobiety mogą się spotykać i porozmawiać o ważnych dla nich sprawach. Miejsce, gdzie można dowiedzieć się ciekawych informacji a przy okazji choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Oczywiście wszystkie spotkania są otwarte i bezpłatne. - dodaje Joanna Pyster-Okupna, zapraszając do swojego biura.

EG

Podobne artykuły

Rodzaje szczotek do włosów - którą wybrać?

Rodzaje szczotek do włosów - którą wybrać?

5 sierp.
Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

18-10-2019
A. Burszewski: Jesień, ach to Ty

A. Burszewski: Jesień, ach to Ty

26-09-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama