sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Znów zainwestują w Muchlin

Znów zainwestują w Muchlin - Źródło: sxc.hu / Herman Brinkman
Źródło: sxc.hu / Herman Brinkman 

Być może już niebawem kolejni mieszkańcy naszego miasta będą mogli cieszyć się z porządnie wykonanej ulicy i chodników. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Urząd Miejski w Turku – przetarg na budowę ulicy Miłosnej na osiedlu Muchlin.

Co oznacza ta dość ogólnikowa nazwa działania? Jeśli chodzi o ul. Miłosną, to przewidziane prace obejmą odcinek o długości ok. 140 metrów. Położna tam ma zostać nawierzchnia z kostki brukowej betonowej, jak również chodnik o łącznej powierzchni ok. 160 m2. Plan prac zakłada również wykonanie nawierzchni miejsc parkingowych i zjazdów. Na „głowie” wykonawcy zamówienia znajdą się również kwestie zieleni drogowej czy kanalizacji deszczowej.

reklama

Jak wynika z dokumentacji przetargowej, termin wykonania zamówienia minie z dniem 15 października 2012 roku. Kryterium oceny ofert będzie w 100% ich cena.

AW
Źródło: www.bip.miastoturek.pl
 

Podobne artykuły

Uwaga intensywne burze! Najwyższy trzeci...

Uwaga intensywne burze! Najwyższy trzeci stopień...

14 lip.
UWAGA! Intensywne burze z gradem i porywistym...

UWAGA! Intensywne burze z gradem i porywistym...

22 czerw.
Wideo: Błotna codzienność na Zdrojkach Lewych....

Wideo: Błotna codzienność na Zdrojkach Lewych....

5 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama