niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

11°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Gdzie i z kim powitać wakacje?

Gdzie i z kim powitać wakacje? - Źródło: sxc.hu / Guglielmo Losio
Źródło: sxc.hu / Guglielmo Losio 

Nasi stali czytelnicy wiedzą, że na najbliższy imprezowy weekend złożą się m.in piątkowy Benefis by dj Epix w Pubie 21, sobotni Dzień Sera i niedzielna Fala Dźwięku w Przykonie. Choć będzie ciężko "przebić" te wydarzenia, w najbliższych dniach czeka nas jeszcze kilka atrakcji.

Usatysfakcjonowani powinni być miłośnicy sportu. Przykładowo o godz. 11:00 na Zdrojkach Lewych rozpoczną się w niedzielę Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Amatorów MTB Family Cup. Zawiedzeni nie powinni być ci, którzy nad rowery przedkładają pożarnicze zmagania. W dniu 1 lipca odbędzie się Spartakiada OSP Gminy Dobra w Piekarach. Impreza rozpocznie się o godz. 13:30, a zainteresowani zobaczą rywalizację drużyn MDP (od godz. 14:15), jak i zmagania drużyn OSP (od godz. 16:00).

reklama

Atrakcji w najbliższy weekend nie zabraknie również w gminie Malanów, także w niedzielę. Tamtejsze Stowarzyszenie Mieszkańców Dla Rozwoju Wsi Poroże zaprasza wszystkich chętnych do przybycia na Festyn Rodzinny, który rozpocznie się o godz. 16:00 na placu przy świetlicy w Porożu. Wśród wielu atrakcji m.in rozstrzygnięcie konkursu na Potrawę Lokalną „Nasze Jadło” i występ kabaretu KLAPA. Z tego natłoku wydarzeń niedzielnych wyłamuje się Tuliszków. Tam w ramach "Wakacji z Kulturą i Sportem" w sobotę 30 czerwca odbędzie się powitanie wakacji (start – godz. 18:00), połączone z dyskoteką w amfiteatrze.

W dniu 1 lipca odbędą się również Targi Rolnicze w Kościelcu. Wydarzenie – wprawdzie nie organizowane w naszym powiecie, ale jakże popularne wśród mieszkańców podturkowskich wsi – rozpocznie się o godz. 10:00.

AW
Źródło: strony miast i gmin

Podobne artykuły

Gm. Malanów: Przebudowa drogi w Porożu, jeszcze...

Gm. Malanów: Przebudowa drogi w Porożu, jeszcze w...

09-12-2020
Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton...

Uśmiech i endorfiny czyli VIII Półmaraton Towarzyski...

10-02-2020
Uśmiech i endorfiny na mrozie czyli VII edycja...

Uśmiech i endorfiny na mrozie czyli VII edycja...

31-01-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama