Dni Turku i Gminy Turek już za 3 dni!

czwartek 05 sierpnia 2021

Emila, Karoliny, Kary

13°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowianko – poddaj się metamorfozie!

Turkowianko – poddaj się metamorfozie! - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Ileż to razy w rozmaitych programach telewizyjnych widzieliśmy, jak kobiety decydowały się na przeprowadzanie małej rewolucji w swojej szafie, zmieniały makijaż czy fryzurę, by odjąć sobie lat i poprawić samopoczucie. Przed podobną szansą na dobitniejsze podkreślenie swej urody i przeżycie letniej przygody stają właśnie mieszkanki Turku i powiatu, a wszystko to za sprawą konkursu „Metamorfozy”.

Już w dniach 11-12 sierpnia w naszym mieście odbędzie się Piknik Rodzinny "COOLTUR", a szczególnie wydarzeniem organizowanym przez Stowarzyszenie Przystań zainteresowane mogą być panie, gdyż do nich skierowany będzie konkurs "Metamorfozy". Jego celem jest wyłonienie kobiety, która pragnie zmienić swój dotychczasowy styl, wizerunek i wygląd zewnętrzny. Wybrana osoba zostanie poddana zupełnej metamorfozie: od doboru odpowiedniego makijażu i fryzury, aż do wyboru adekwatnego do sylwetki ubrania.

reklama

Aby przystąpić do konkursu, należy przesłać dwa zdjęcia w wysokiej rozdzielczości (min. 800x600 px): zdjęcie twarzy oraz zdjęcie całej postaci, opis wyglądu (kolor włosów, karnacja, wiek, wzrost, masa ciała) oraz krótki opis, w którym będą zawarte informacje o preferowanym stylu ubierania się. Zdjęcia wraz z opisem proszę przesyłać na adres konkurs@turek.net.pl z dopiskiem "Metamorfozy". Konkurs skierowany jest do kobiety pełnoletniej oraz nastolatki (mile widziane matki z córkami). Spośród odważnych pań Jury wybierze dwie, których przemiana dokona się podczas sierpniowego pikniku.

Kokurs odbywa się pod patronatem salonu urody Sun Studio, sklepu "Modna Szafa", sklepu "L'OOK" oraz Joanny Pyster-Okupnej - Niezależnego Lidera Klubu Oriflame.

Sierpniowy Piknik Rodzinny "COOLTUR" - którego jedną z wielu atrakcji jest konkurs "Metamorfozy" - towarzyszyć będzie Wakacyjnemu Festivalowi Kultury i Sztuki Ulicznej "SCABB 2012".

reklama

AW, MD
 

Podobne artykuły

Rodzinnie i sportowo na Dniach Turku i Gminy...

Rodzinnie i sportowo na Dniach Turku i Gminy Turek....

z wczoraj
W sobotę zlatujemy do Gniazda w Felicjanowie!...

W sobotę zlatujemy do Gniazda w Felicjanowie!...

z wczoraj
Piknikiem Rodzinnym rozpoczęli wakacje w Rogowie.

Piknikiem Rodzinnym rozpoczęli wakacje w Rogowie.

29-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama