piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Wezmą się za drogi i parkingi na os.Wyzwolenia

Wezmą się za drogi i parkingi na os.Wyzwolenia - Źródło: sxc.hu / Herman Brinkman
Źródło: sxc.hu / Herman Brinkman 

Już niebawem kolejni mieszkańcy Turku będą mogli cieszyć się z porządnie wykonanych miejsc parkingowych i jezdni. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Urząd Miejski w Turku – przetarg na budowę dróg i parkingów na osiedlu Wyzwolenia Północ.

Co oznacza ta nazwa działania? Według informacji zawartych w stosownej dokumentacji, zwycięzca przetargu powinien położyć ok. 1327,00 m2  nawierzchni z kostki brukowej betonowej, z której wykonana zostanie trasa i parking oraz ok. 378,00 m2 chodnika. Prace wiązać się będą z montażem kanalizacji deszczowej, wpustów ulicznych i tzw. studni rewizyjnych. Wykonawca zlecenia musi zadbać również o kwestię zieleni drogowej i oznakowania pionowego. Całość robót powinna zostać zakończona do dnia 30 listopada b.r.

reklama

Jak informuje UM w Turku, otwarcie ofert dotyczących realizacji wskazanych prac nastąpi w dniu 27 lipca.  Kryterium oceny ofert będzie w 100% ich cena.

AW

Źródło: www.bip.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Uwaga intensywne burze! Najwyższy trzeci...

Uwaga intensywne burze! Najwyższy trzeci stopień...

14 lip.
UWAGA! Intensywne burze z gradem i porywistym...

UWAGA! Intensywne burze z gradem i porywistym...

22 czerw.
Wideo: Błotna codzienność na Zdrojkach Lewych....

Wideo: Błotna codzienność na Zdrojkach Lewych....

5 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama