sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Od piątku remontują Nową

Od piątku remontują Nową - Źródło: sxc.hu / axente ovidiu
Źródło: sxc.hu / axente ovidiu 

Już od tego tygodnia turkowianie i kierowcy odwiedzający Turek powinni omijać jedną z powiatowych ulic, usytuowanych na terenie miasta. Od najbliższego piątku, aż do końca września na ul. Nowej trwać będą prace remontowe, wyczekiwane przez długi czas przez wielu lokalnych zmotoryzowanych.

O kilkutygodniowych niedogodnościach informuje Zarząd Dróg Powiatowych w Turku. Kierowcy będą musieli na krótko zmienić swe nawyki w poruszaniu się przestrzenią miasta, gdyż właśnie na wspomnianej ulicy będą trwały prace remontowe. Te rozpoczną się w dniu 7 września i wedle przewidywań powinny zakończyć się do dnia 30 września.

reklama

Ogłoszony przez Zarząd Dróg Powiatowych w Turku przetarg na remont tejże ulicy zakończył się podpisaniem w poniedziałek 27 sierpnia umowy ze zwycięską firmą. Triumfatorem postępowania, które dotyczyło prac na liczącym ok. 380 metrów odcinku ul. Nowej, został oferent doskonale znany w branży budowlano/deweloperskiej. Zwycięzcą przetargu nieograniczonego okazała się Skansa SA (Odział Budownictwa Inżynieryjnego w Poznaniu), a wartość podpisanej z nią umowy umowy to 179.700,04 zł netto (+ VAT), co daje ostatecznie kwotę rzędu 221.031,05 zł brutto.

AW
Źródło: Zarząd Dróg Powiatowych w Turku

Podobne artykuły

Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

Wakacyjne remonty w podstawówkach i przedszkolach

22 lip.
Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic....

Przerwy w dostawie wody dla wielu ulic. Komunikat PGKiM

14 st.
Ul. Kolska w Brudzewie wyremontowana.

Ul. Kolska w Brudzewie wyremontowana.

10-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama