czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

Radni wracają po wakacjach

Radni wracają po wakacjach
 

Jutro (czwartek, 13 września) odbędzie się pierwsza po wakacjach sesja Rady Miejskiej w Turku. Porządek obrad przewiduje 25 punktów. Radni pochylą się nad 13 projektami uchwał.

Do najważniejszych punktów obrad z pewnością trzeba zaliczyć podjęcie uchwały w sprawie podziału Turku na okręgi wyborcze, określenia ich granic i ustalenia liczby wybieranych w nich radnych. Radni rozważać też będą zmianę miejscowego planu zagospodarowania dla rejonu ul. Milewskiego i Dworcowej oraz zmianę uchwały budżetowej. Ważną decyzją będzie także podjęcie uchwały w sprawie stawek podatku od nieruchomości na przyszły rok.

reklama

Sesja odbędzie się 13 września, tradycyjnie w Sali im. „Solidarności” w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Kaliskiej 57. Początek obrad o godzinie 16.00.

Ł. Maciejewski

Podobne artykuły

Pierwsza w Turku strefa wolna od dymu...

Pierwsza w Turku strefa wolna od dymu tytoniowego...

21 lt.
Listy do redakcji: Cała władza w ręce jednej...

Listy do redakcji: Cała władza w ręce jednej partii

14 st.
Listy do redakcji: Dlaczego radni PIS głosowali...

Listy do redakcji: Dlaczego radni PIS głosowali...

29-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama