czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Turkowianki chcą się rozwijać

Turkowianki chcą się rozwijać - Dietetyk Jakub Antczak tłumaczy zasady zdrowego żywienia
Dietetyk Jakub Antczak tłumaczy zasady zdrowego żywienia 

O prawdach i mitach dotyczących odżywiania rozmawiał z turkowiankami dietetyk - Jakub Antczak. Spotkanie z specjalistą od diet rozpoczęło innowacyjny cykl szkoleń dla pań w ramach Strefy Rozwoju Kobiety.

Co jeść, aby nie chorować? Jakie diety są bezpieczne dla kobiet? I dlaczego nie warto podążać za najnowszymi trendami w dziedzinie zdrowego odżywiania? Między innymi na te pytania poznały odpowiedzi uczestniczki Strefy Rozwoju Kobiety, które spotkały się z dietetykiem Jakubem Antczakiem. Specjalista zwrócił uwagę również na to, aby szczególny nacisk kłaść na jakość spożywanych produktów i niekoniecznie stosować środki odchudzające polecane w reklamach.

reklama

Jak się okazało spotkanie z dietetykiem było strzałem w dziesiątkę. Ilość pytań od uczestniczek i dyskusja, jaka wywiązał się w trakcie szkolenia są najlepszym świadectwem tego, że kobiety chcą zdrowo się odżywiać, a przede wszystkim chcą mieć choć podstawową wiedzę właśnie na ten temat.

W związku z tym, iż dla organizatorów ogromnie liczy się opinia uczestniczek na temat odbytych szkoleń, po każdym ze spotkań jedna z pań proszona jest o napisanie krótkiej recenzji. Oto ona:

Za nami pierwsze spotkanie, które było nowym doświadczeniem zarówno dla mnie jak i pozostałych uczestniczek, nie pomijając prowadzących, ponieważ ten typ spotkań jest innowacją dla nas wszystkich. Ogromna wiedza p. Jakuba Antczaka w zakresie racjonalnego odżywiania na podstawie określonych przykładów dała pogląd jak w prosty sposób odżywiać się zdrowszym i bardziej wartościowym jedzeniem. Cały cykl spotkań wg mnie ma na celu dowartościowanie kobiet, aby czuły się wyjątkowe, bo prawdę mówiąc większość z nas na czele stawia dom, rodzinę, pracę, a my kobiety pozostajemy na "szarym końcu" listy, bo zawsze jest coś ważniejszego. Choć tak być nie powinno, bo jeśli my nie będziemy czuć się dobrze, to zaspokajanie potrzeb najbliższych też nie będzie nam sprawiało przyjemności. Dlatego też ZADBAJMY O SIEBIE!!! Kobiety bierzcie czynny udział w tego typu akcjach, wrażenia "bezcenne".

reklama

Boni z Turku

Spotkanie z dietetykiem to pierwsze z 10 szkoleń, jakie odbywać się będą w pierwsze poniedziałki i wtorki miesiąca w ramach Strefy Rozwoju Kobiety. Kolejna szkolenia odbędą się 8 i 9 października. Poprowadzi je Marcin Derucki – instruktor nordic walking, który opowie jak prawidłowo „chodzić z kijkami.

EG

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Oświadczenie burmistrza w...

Listy do redakcji: Oświadczenie burmistrza w sprawie...

12 lt.
Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

Oświadczenie wicedyrektorów ZSR CKP w Kaczkach...

09-09-2020
Zapraszamy na XIV Bieg

Zapraszamy na XIV Bieg "Malanowska Jesień"

28-08-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama