Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

środa 05 października 2022

Flawii, Justyna, Rajmunda

7°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Obudź w sobie...poetę!

Obudź w sobie...poetę! - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Odczuwasz potrzebę zapisywania swoich przemyśleń na papier, a przy okazji nie stronisz od bogactwa środków stylistycznych? Masz dość wrzucania swoich wierszy do szuflady, z myślą, że i tak są do niczego? Jeśli tak, koniecznie weź udział w warsztatach literackich organizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Turku. Zajęcia w każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzić będzie lider turkowskiego środowiska poetyckiego – Lech Lament.

Warsztaty organizowane przez bibliotekę skierowane są przede wszystkim dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jakkolwiek wiek nie gra tu zasadniczej roli. Najważniejsza jest potrzeba tworzenia, a także rozwijania swoich poetyckich umiejętności. Szczególnie mile widziani są ci, którzy swoją przygodę z poezją już rozpoczęli, ale nie do końca wierzą w swój talent i umiejętności właściwego operowania słowem. Pod czujnym okiem mistrza z pewnością rozwiną poetyckie skrzydła.

reklama

Z uczestnikami warsztatów pracować będzie Lech Lament – najbardziej artystyczna dusza w okolicy, człowiek orkiestra – poeta, malarz, muzyk. Bogaty dorobek poetycki oraz wieloletnie doświadczenie w obcowaniu z poezją to największe atuty lidera turkowskiego środowiska literackiego, które pozwolą przygotować młodych adeptów sztuki poetyckiej do samodzielnej pracy w zaciszu domowego ogniska.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie warsztatowe, które odbędzie się w najbliższy piątek, 28 września o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku.

EG

Podobne artykuły

Otwarcie wystawy

Otwarcie wystawy "Czerń i biel" z okazji 45-lecia...

08-12-2021
Wideo: Pełen niespodzianek wieczór dla Lecha...

Wideo: Pełen niespodzianek wieczór dla Lecha Lamenta

30-11-2021
Wernisaż wystawy Lecha Lamenta pt.

Wernisaż wystawy Lecha Lamenta pt. "Czerń i biel"

30-11-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama