wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

3°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Obudź w sobie...poetę!

Obudź w sobie...poetę! - Źródło: sxc.hu
Źródło: sxc.hu 

Odczuwasz potrzebę zapisywania swoich przemyśleń na papier, a przy okazji nie stronisz od bogactwa środków stylistycznych? Masz dość wrzucania swoich wierszy do szuflady, z myślą, że i tak są do niczego? Jeśli tak, koniecznie weź udział w warsztatach literackich organizowanych przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Turku. Zajęcia w każdy pierwszy piątek miesiąca prowadzić będzie lider turkowskiego środowiska poetyckiego – Lech Lament.

Warsztaty organizowane przez bibliotekę skierowane są przede wszystkim dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, jakkolwiek wiek nie gra tu zasadniczej roli. Najważniejsza jest potrzeba tworzenia, a także rozwijania swoich poetyckich umiejętności. Szczególnie mile widziani są ci, którzy swoją przygodę z poezją już rozpoczęli, ale nie do końca wierzą w swój talent i umiejętności właściwego operowania słowem. Pod czujnym okiem mistrza z pewnością rozwiną poetyckie skrzydła.

reklama

Z uczestnikami warsztatów pracować będzie Lech Lament – najbardziej artystyczna dusza w okolicy, człowiek orkiestra – poeta, malarz, muzyk. Bogaty dorobek poetycki oraz wieloletnie doświadczenie w obcowaniu z poezją to największe atuty lidera turkowskiego środowiska literackiego, które pozwolą przygotować młodych adeptów sztuki poetyckiej do samodzielnej pracy w zaciszu domowego ogniska.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwsze spotkanie warsztatowe, które odbędzie się w najbliższy piątek, 28 września o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku.

EG

Podobne artykuły

Wyjątkowy koniec maja - przed nami uroczysta...

Wyjątkowy koniec maja - przed nami uroczysta sesja...

30-05-2019
Tuliszków: Wiosenny koncert na dwie orkiestry

Tuliszków: Wiosenny koncert na dwie orkiestry

29-04-2018

"Gdy kobieta myśli wierszem", a mężczyzna jest?...

21-03-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama