niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

14°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Święto poezji w Przystani

Święto poezji w Przystani - Źródło: sxc.hu / Mateusz Stachowski
Źródło: sxc.hu / Mateusz Stachowski 

Już w dniu 10 listopada odbędzie się uroczysta gala wręczania nagród podczas VIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego w Przystani.

Czym w tym roku zaskoczy nas Przystań? Organizatorzy dbają o to aby każdego roku był inny klimat. Okazuje się, że ta impreza w środowisku poetyckim w Polsce jest znana i coraz bardzie ceniona. To właśnie na ten konkurs, poeci z całej polski licznie przysyłają swoje wiersze. Maria Kur – Sulkowska, która od początku istnienia konkursu dba o każdy szczegół zdradza nam, że znowu będzie inaczej. Żeby to ocenić trzeba przyjść. Stali bywalcy czekają z niecierpliwością na poetyckie wydarzenie tej jesieni. Bez wątpienia jest to następna wizytówka naszego miasta w świecie poezji, ceniona za klimat, organizację i wysoki poziom wierszy. W tym roku Przystań zaprasza na wspólne zwiedzanie Muzeum Rzemiosła Tkackiego o godz. 16.00, a o 17.00 na uroczystą galę w Sali OSP.

reklama

Projekt dofinansowany przez Gminę Miejską Turek oraz Starostwo Powiatowe w Turku. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Samorząd Osiedlowy nr 3. Partner - OSP Turek.

Sponsorzy: Artex-t, Restauracja Sława, Unicorn,  Echo Turku, Krzysztof Majda
Patronat medialny: Portal Turek.net.pl, Echo Turku, Telewizja informacyjna Turek

Materiał prasowy

Święto poezji w Przystani

Podobne artykuły

Władze miasta i powiatu oddały cześć...

Władze miasta i powiatu oddały cześć pomordowanym w...

13 kw.
Starostwo przedłuża zamknięcie Wydziału...

Starostwo przedłuża zamknięcie Wydziału Komunikacji.

29 mrz.
Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i...

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i...

22 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama