wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Marszem uczczą bolesną rocznicę

Marszem uczczą bolesną rocznicę - Źródło: wikipedia.org / Djdeaka
Źródło: wikipedia.org / Djdeaka 

W czwartek w całej Polsce obchodzona będzie XXXI rocznica stanu wojennego. W Turku 13 grudnia odbędzie się przemarsz, w którym wezmą udział mieszkańcy miasta i okolic.

Zbiórka uczestników Marszu Pamięci nastąpi na Placu Wojska Polskiego. Ok. godz. 16:45 uczestnicy obchodów przejdą ulicami: Kolską, Kolską Szosą, Armii Krajowej, Broniewskiego, kard. S. Wyszyńskiego. Następnie udadzą się do Kościoła pw. św. Barbary. Tam o godz. 18:00 odprawiona zostanie Msza św. za Ojczyznę.

reklama

Organizatorzy - NSZZ ,,Solidarność” Zarząd Regionu Konin – Oddział w Turku, Starosta Turecki i Burmistrz Miasta Turku - liczą na udział mieszkańców Turku i okolic, pocztów sztandarowych zakładów pracy, organizacji samorządowych, zawodowych, społecznych, związkowych, szkół i stowarzyszeń.

Opracował:AW
 

Marszem uczczą bolesną rocznicę - Źródło: www.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Powiat Tureckim oddał cześć ofiarom napaści...

Powiat Tureckim oddał cześć ofiarom napaści ZSRR na...

19 wrz.
Władysławów: 81. rocznica sowieckiej agresji na...

Władysławów: 81. rocznica sowieckiej agresji na Polskę

18 wrz.
Obchody 85. rocznicy śmierci marszałka Józefa...

Obchody 85. rocznicy śmierci marszałka Józefa...

12 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama