niedziela 04 grudnia 2022

Barbary, Hieronima, Krystiana

3°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rusza przetarg na budowę sali sportowej

Rusza przetarg na budowę sali sportowej
 

Na ostatnim posiedzeniu, w dniu 8 stycznia br., Zarząd Powiatu Tureckiego wyraził zgodę na rozpoczęcie postępowania przetargowego na wykonanie sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Technicznych w Turku.

Przedmiotem przygotowywanego przetargu będą roboty budowlane obejmujące budowę obiektu sali gimnastycznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w technologii pasywnej i energooszczędnej wraz z łącznikiem przy Zespole Szkół Technicznych w Turku.

reklama

Proces projektowy dotyczący sali zakończył się wydaniem decyzji o pozwoleniu na budowę w dniu 26 listopada 2012 r. Zaprojektowany obiekt, oprócz sali sportowej o wymiarach boiska 18 x 36 m,  obejmuje: szatnie, węzeł higieniczno-sanitarny, pomieszczenia pomocnicze, 5 sal dydaktycznych oraz łącznik z istniejącym budynkiem szkoły. Natomiast zagospodarowanie terenu to m.in.: drogi wewnętrzne, place, parkingi i zieleń.

Planowany termin wykonania zamówienia to sierpień 2014 rok. Szczegółowe informacje dotyczące przetargu będą dostępne na stronie www.bip.powiat.turek.pl

materiał prasowy

Podobne artykuły

Do trzech razy sztuka. Kolejny przetarg na...

Do trzech razy sztuka. Kolejny przetarg na montaż...

1 grudz.
Przetarg na budowę ulic na osiedlu Leśna ogłoszony

Przetarg na budowę ulic na osiedlu Leśna ogłoszony

30 czerw.
Wkrótce przetarg na budowę skateparku na...

Wkrótce przetarg na budowę skateparku na terenach...

06-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama