poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

1% dla Mariusza

1% dla Mariusza
 

Od kilku już lat dokonując rozliczeń podatkowych możemy przy okazji wspomóc rozmaite osoby i Organizacje Pożytku Publicznego. Dziś zachęcamy naszych Czytelników do przeznaczenia 1% podatku na rzecz niepełnosprawnego Mariusza Haraśnego, oddając głos samemu zainteresowanemu.

Nazywam się Mariusz Haraśny. Mam 31 lat i mieszkam w Laskach koło Turku. Jestem osobą niepełnosprawną z czterokończynowym porażeniem.  Od dnia wypadku, który miał miejsce w 1998 roku do dnia dzisiejszego, próbowałem jakoś sobie radzić ze wszystkim. Niestety nakłady finansowe utrzymania swojego zdrowia rosną z każdym dniem. Renta, którą otrzymuję pokrywa tylko część wydatków na niezbędne leki i środki do życia. Gdyby nie pomoc rodziny i Państwa dobrego serca  nie dałbym rady przetrwać tylu już trudnych lat. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zakupie niezbędnych dla mnie leków i rzeczy.

reklama

Staram się żyć pogodnie wbrew temu z jakimi trudnościami muszę się mierzyć każdego dnia. Państwa pomoc ułatwi mi w zmaganiach z codziennością i doda nowych sił do życia.

Szanowni Państwo!
W zbieraniu pieniędzy pomaga mi Fundacja Dla Osób z Urazem Rdzenia Kręgowego, tu mam założone subkonto. Aby  przekazać 1% z rozliczenia podatkowego, wystarczy wpisać do deklaracji podatkowej:

Fundacja Dla Osób z Urazem Rdzenia Kręgowego
Nr KRS 0000164927 z adnotacją: pomoc dla Mariusza Haraśnego

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

reklama

Mariusz Haraśny

Więcej informacji na stronie: www.mariuszharasny.pl.

Podobne artykuły

Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z...

Wbrew diagnozom lekarzy. Iwona i Andrzej z Dobrej...

25 sierp.
Weź udział w piątkowej ankiecie! ZIT pozwoli na...

Weź udział w piątkowej ankiecie! ZIT pozwoli na...

7 lip.
Hufiec ZHP Turek na pomoc Ukrainie. Harcerze...

Hufiec ZHP Turek na pomoc Ukrainie. Harcerze...

25 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama