Zbiórka dla OSP Międzylesie. Powoli, powoli i jest 44% Pomagamy!!!

poniedziałek 25 maja 2020

Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

reklama

Jazda po „dragach”? Nie w Turku!

Jazda po „dragach”? Nie w Turku!  - Źródło: www.turek.policja.gov.pl
Źródło: www.turek.policja.gov.pl 

Może i początek roku 2013 minął w naszym mieście pod znakiem ekstremalnego saneczkarstwa, jazdy po kielichu i innych nocnych wybryków, lecz kolejne miesiące powinny być już spokojniejsze. Na świadomość wszelkich balangowiczów może wpłynąć fakt otrzymania przez turkowskich policjantów 40 narkotesterów.

Problem kierowców na „podwójnym gazie” jest powszechnie znany, ale być może nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że na drogach pojawia się coraz więcej fanów narkotycznych używek. Lokalni zwolennicy zażywania rozmaitych proszków nie mogą jednak być spokojni i pewni swej bezkarności. Wszystko z sprawą  „oręża” w walce z narkomanią, zakupionego przez Urząd Miejski w Turku. W dniu 30 stycznia Komendantowi Powiatowemu Policji w Turku - mł. insp. Grzegorzowi Gibaszkowi 40 narkotesterów przekazali burmistrz Zdzisław Czapla i Krystyna Baranowska, reprezentująca Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

reklama

Policjanci otrzymali jedne z najlepszych narkotesterów, spośród dostępnych na polskim rynku. Wykrywają one 6 podstawowych grup narkotyków. Gdy sprezentowane testy zostaną już wykorzystane,  będzie istniała możliwość ich dokupienia przez UM w Turku.

AW
Źródło: KPP w Turku / www.turek.policja.gov.pl
 

Podobne artykuły

Dybus i Łukasik zaproszeni na testy

Dybus i Łukasik zaproszeni na testy

14-11-2016
Egzamin gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016

18-04-2016
Uczniowie G2 przygotowują się do egzaminu...

Uczniowie G2 przygotowują się do egzaminu gimnazjalnego

14-01-2016

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama