poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Idzikowski pytał, co Bartosik robi w PGKiM

Idzikowski pytał, co Bartosik robi w PGKiM
 

Konflikt na linii PiS-RiP zaostrza się, a jak na dłoni było to widać podczas XXV Sesji Rady Miejskiej Turku. Wtedy to radny Idzikowski dociekał, co tak faktycznie porabia Ryszard Bartosik w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ale konkretnych odpowiedzi nie uzyskał, mimo obecności na sali nie tylko burmistrza, ale także prezesa spółki - Mirosława Wypióra.

Do tego typu dociekań Radosław Idzikowski wykorzystał punkt interpelacje i zapytania radnych. – Jaką funkcję w spółce PGKiM pełni pan Ryszard Bartosik? Czy stanowisko to istniało przed jego zatrudnieniem? Jeżeli nie, to dlaczego je utworzono? Czy stanowisko to ma normowany czas pracy? Jeśli tak, to od której godziny do której? Czy PGKiM ma zeszyt wyjść? – dociekał radny. – Czy wynagrodzenie pana Bartosika nie przekłada się na koszty mieszkańców np. woda, ścieki, śmieci?

reklama

Jeżeli ktoś rzeczywiście oczekiwał tego, że w trakcie XXV sesji padną odpowiedzi na tak postawione pytania, to musiał doznać srogiego zawodu. – Ja to przekażę, poproszę pana prezesa Wypióra o sprawdzenie tego tematu. Ja nie wiem, czy to jest informacja publiczna, czy nie, jak do tego podejść, do kwestii danych osobowych. Trudno mi odpowiedzieć, dlatego też panu prezesowi przekażę to – usłyszał z ust Zdzisława Czapli randy Idzikowski, któremu nie pozostało nic innego, jak czekać na odpowiedź ze strony Mirosława Wypióra.

AW

Podobne artykuły

Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na...

Wody geotermalne w Turku. Odpowiedź na zamieszczony...

13-08-2018
K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

K. Serafiński: Kilka prawd o Pańczyku

10-08-2018
UM odpowiada: Nie poddajemy się, ale działamy...

UM odpowiada: Nie poddajemy się, ale działamy...

03-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama