piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Prawdziwe wyzwanie dla turkowskich siłaczy

Prawdziwe wyzwanie dla turkowskich siłaczy - Foto: sxc.hu / Tom Penfold
Foto: sxc.hu / Tom Penfold 

Jeżeli czujesz, że jesteś silny jak Tur, będziesz miał teraz możliwość wypróbowania się podczas zawodów w wielokrotnym wyciskaniu sztangi leżąc. Poza dobrą zabawą, organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody.

"I Zawody W Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Turku" organizowane są przez siłownię Fitness Planet, mającą swoją siedzibę przy ul. Gorzelnianej 18. Zawody są pomyślane w taki sposób, aby każdy, niezależnie od masy ciała, mógł spróbować swoich sił w wyciskaniu. Siłacze będą mogli zmagać się ze sztangą z obciążeniem 100 kg, która trzeba będzie wielokrotnie wycisnąć leżąc na ławeczce płaskiej. Z kolei osoby, które stawiają bardziej na swoją wytrzymałość, będą mogły zmierzyć się z obciążeniem równym połowie masy swojego ciała.

reklama

Pomysł na zorganizowanie zawodów podrzucił Konrad Fornalczyk, turkowianin startujący od dawna w tego typu zawodach organizowanych w całej Polsce. Organizatorka zapowiada, że nie będzie to jednorazowe wydarzenie - Już teraz myślę nad tym, aby impreza nabrała charakteru cyklicznego. Chciałabym, aby tego typu zawody odbywały się przynajmniej raz w roku - mówi Monika Łechtańska, właścicielka Fitness Planet. -  Pomysłów na rozwój imprezy mamy wiele, ale na razie wszystko jest w fazie koncepcji. Myślimy również o wprowadzeniu "wewnętrznych", klubowych konkurów - dodaje.

Zawody odbędą się 23 lutego, o godzinie 12:00 w siłowni Fitness Planet, ul. Gorzelniana 18. Zapisy pod numerami: 782 506 550 lub 531 994 299.

Sponsorzy: Division Shop, Fitness Planet, Olimp, Emika, Kredka, Impekstir, Trans Dawidor, Sun Studio, Moto Planet, Gabinet Zdrowia i Urody. Impreza pod patronatem gazety Echo Turku i portalu Turek.net.pl.

Prawdziwe wyzwanie dla turkowskich siłaczy

Podobne artykuły

Wideo: Wybuch butli z gazem na Wyszyńskiego....

Wideo: Wybuch butli z gazem na Wyszyńskiego. Trzy...

29 wrz.
Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

Listy do redakcji: Dlaczego brakuje wody

27 kw.
Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

Od 20 kwietnia przerwy w dostawie wody

17 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama