wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Licealna orkiestra zagrała dla pań

Licealna orkiestra zagrała dla pań
 

Czasy, kiedy przedstawicielki płci pięknej można było w dniu ich święta raczyć goździkami i rajstopami minęły już bezpowrotnie, a dziś należy wykazać się większą kreatywnością. Doskonale wiedzą o tym uczniowie turkowskiego „ogólnika”, z Michałem Gąbką na czele.

Wyjątkowy „upominek” dla wszystkich pań nauczycielek i uczennic I Liceum Ogólnokształcącego w Turku przygotowali członkowie – a także członkinie – orkiestry dętej Viribus Unitis. Wszystkie osoby, które podczas jednej z przerw lekcyjnych pojawiły się po prostu na szkolnym korytarzu, w pobliżu auli, mogły być świadkami interesującego widowiska. Muzyczni pasjonaci – prezentujący swe umiejętności pod batutą Michała Gąbki – rozpoczęli występ od marszów, by potem przejść do nieco lżejszych gatunkowo utworów. Przedstawicielki piękniejszej części społeczności szkolnej „ogólniaka” wysłuchały takich ponadczasowych przebojów, jak „Serduszko puka w rytmie cha cha” i „And I Love Her” Beatlesów.

reklama

Po występie orkiestry jej dyrygent złożył wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

AW

Podobne artykuły

Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z...

Wideo: Dzień Samorządu Terytorialnego z życzeniami...

27 maj.
Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

Życzenia Komendanta Powiatowego PSP w Turku

4 maj.
List otwarty pedagogów z ZSR CKP do Zarządu...

List otwarty pedagogów z ZSR CKP do Zarządu Powiatu

11-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama