sobota 01 października 2022

Heloizy, Igora, Remigiusza

15°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Będą budować salę przy "Jedynce"

Będą budować salę przy
Źródło: sxc.hu / vailiki 

Za kilkanaście miesięcy część najmłodszych turkowian powinna móc cieszyć się z możliwości rozwijania swej sprawności fizycznej podczas zajęć w nowym obiekcie. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Urząd Miejski w Turku – przetarg na budowę sali sportowej z łącznikiem przy Szkole Podstawowej nr 1.

Co oznacza ta nazwa działania? Według informacji zawartych w stosownej dokumentacji, zwycięzca przetargu powinien stworzyć budynek sali sportowej z łącznikiem o powierzchni zabudowy 1.405,10m² i kubaturze 12.000,00m³. Wyłoniona firma zajmie się robotami budowlanymi kubaturowymi, wykończeniowymi, zewnętrznymi i rozbiórkowymi, wykonaniem instalacji elektrycznej, słaboprądowej, sanitarnej itd. Konieczny będzie też remont elewacji strony zachodniej budynku Szkoły Podstawowej nr 1. Termin wykonania zamówienia upłynie z dniem 31 października 2014r.

reklama

Jak informuje UM w Turku, otwarcie ofert dotyczących realizacji wskazanych prac nastąpi w dniu 28 marca.  Kryterium oceny ofert będzie w 100% ich cena.

AW
Źródło: www.bip.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Inwazja żarłocznych gąsienic! Kuprówka rudnica...

Inwazja żarłocznych gąsienic! Kuprówka rudnica...

10 maj.
400 odbiorców na terenie powiatu wciąż bez prądu

400 odbiorców na terenie powiatu wciąż bez prądu

31 st.
Po sesji Rady Miejskiej w Turku. Radni obniżyli...

Po sesji Rady Miejskiej w Turku. Radni obniżyli...

27-11-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama