poniedziałek 28 września 2020

Libuszy, Wacławy, Wacława

reklama

Będą budować salę przy "Jedynce"

Będą budować salę przy
Źródło: sxc.hu / vailiki 

Za kilkanaście miesięcy część najmłodszych turkowian powinna móc cieszyć się z możliwości rozwijania swej sprawności fizycznej podczas zajęć w nowym obiekcie. Właśnie teraz trwa – ogłoszony przez Urząd Miejski w Turku – przetarg na budowę sali sportowej z łącznikiem przy Szkole Podstawowej nr 1.

Co oznacza ta nazwa działania? Według informacji zawartych w stosownej dokumentacji, zwycięzca przetargu powinien stworzyć budynek sali sportowej z łącznikiem o powierzchni zabudowy 1.405,10m² i kubaturze 12.000,00m³. Wyłoniona firma zajmie się robotami budowlanymi kubaturowymi, wykończeniowymi, zewnętrznymi i rozbiórkowymi, wykonaniem instalacji elektrycznej, słaboprądowej, sanitarnej itd. Konieczny będzie też remont elewacji strony zachodniej budynku Szkoły Podstawowej nr 1. Termin wykonania zamówienia upłynie z dniem 31 października 2014r.

reklama

Jak informuje UM w Turku, otwarcie ofert dotyczących realizacji wskazanych prac nastąpi w dniu 28 marca.  Kryterium oceny ofert będzie w 100% ich cena.

AW
Źródło: www.bip.miastoturek.pl

Podobne artykuły

Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie...

Ładunki z bronią biologiczną w Starostwie Powiatowym...

22 wrz.
Komunikat Urzędu Miejskiego w Turku w sprawie...

Komunikat Urzędu Miejskiego w Turku w sprawie myjni...

06-08-2018
Urząd Miejski: Mieszkańcy dostali to, na co...

Urząd Miejski: Mieszkańcy dostali to, na co głosowali

25-07-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama